Gėlės – visiems sezonams

RožėsKiek daug gyvenime progų, kuomet gali būti padovanotos mylimiems ir gerbiamiems žmonėms nuostabiausios gėlės: miegančios rožės, įvairiaspalviai žiedai, gražiausios gėlės dideliais ir mažais žiedais. Kokias gėles kokiu metų laiku dažniausiai žmonės dovanoja?

Nesunku užsisakyti internetu

Šiais laikais lengva norimų gėlių gauti interneto parduotuvėse, kurias pristato gėlių salonai, pavyzdžiui: https://www.geliusalonas.lt. Tačiau gėlių sezoniškumas skiriasi tiek iš pirkėjų, tiek iš pardavėjų pusės. Skiriantis metų laikams, skiriasi pasiūla, kadangi tam tikrų augalų gauti pasidaro sudėtingiau, o kitų būna daugiau. Pirkėjai taip pat norisi ne visada to paties ir jiems sezoninė įvairovė patinka.

Žiemą – miegančios rožės ir miško medžių vainikai

Žiemą itin populiarus miegančios rožės. Tai po specialiu gaubtu tam tikrose dujose užkonservuotas nuostabus rožės žiedas, kuris išlieka toks gyvybingas labai ilgai. Šis žiedas gali puošti namus iki kelių metų. Tai puiki dovana, kuri gali ilgai priminti kažkokią šventę ar konkretų žmogų. Taip pat žiemą populiarios įvairios puokščių kompozicijos su eglių, pušų šakomis, su erškėtrožėmis, šaltalankiais ar kitomis uogomis. Tai atrodo estetiškai ir yra originalu, gal dėl taip vertinama ir pirkėjų. Žiemą daugiausia yra parduodama tokių ilgiau išsilaikančių, šalčiui atsparesnių gėlių. Juk vien nešant gležną trapią gėlę iki mašinos ir iš jos į namus, gali gauti tiek šalčio, kad nebe išsilaikytų ilgai.

Pavasarį – visa gama skambesio

Pavasarį gamta sprogsta ir atgyja su milžiniška jėga ir dėl to galima tikėtis pačių gražiausių, spalvingiausių kompozicijų. Pavasario gėlės yra labai ryškių spalvų, tačiau dažnai – trumpalaikės, nužydinčios greitai, nuvystančios, nesilaikančios ilgai. Tai lemia ir toks greitas metų laikų pokytis. Taigi, pavasarį gamta gali suteikti labai daug nuostabių emocijų, ir jas gali suteikti ryškios tulpių, narcizų, broliukų, kardelių ir kitų gražių gėlių puokštės. Tiesa, net jeigu feministėms nepatinka kovo 8 – oji kaip moters diena, verta pasidžiaugti tuo, kad šią dieną aplink yra taip gražu ir pilna žmonių, kurie nešasi gražiausius žiedus.

Vasarą – sodrūs žiedai

Vasarą viskas sirpsta ir noksta, taip pat ir gėlynai. Tuomet pribręsta sodrūs, pilni bijūnų, jurginų ir kitų gražuolių žiedai, ir jais galima džiaugtis iš visų jėgų ir pelnytai. Sodrūs žiedai pavasarį yra tikra prabanga, todėl tenka jais džiaugtis, kai tik jie sužydi. Tokiu metu jie atsiranda ir prekyboje.

Rudens kompozicijos

Jos formuojamos iš to, kas dar žydi natūraliai gamtoje, kartu įkomponuojant gražius geltonus lapus ar džiovintų vaisių šakeles.

Įrašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *