Interjeras: virtuvės paruošimas naujiems baldams

Nors remonto darbai dažniausiai vyksta vasarą, tačiau nepaslaptis, jog neretai darbai užsitęsia ir į rudenio sezono. Šiemet tiems, kuriems liko pati funkcionaliausia namų patalpa – virtuvė – rekomenduojame pirkti virtuvės baldai akcija, taip išlošiant ne tik finansine, tačiau ir laiko prasme. Ne paslaptis, jog daugiau nei 60 procentų žmonių baldų visų pirmiausia ieško internetinėse parduotuvėse ir tik vėliau važiuoja juos apžiūrėti gyvai arba net nieko nelaukę juos užsisako internetu. Prasidėjus rudens darbams remonto darbams lieka ne tiek jau daug ir laiko, todėl turėsite daugiau laiko apmąstymams ir sprendimams.

Tendencijos

Užsisakius virtuvės baldus internetu iš karto gausite tikslią dieną kada jie bus pristatyti į jūsų namus ir per likusį laiką galėsite paskirstyti savo darbus apdailos darbams. Užsisakus naują virtuvinį komplektą reikėtų pagalvoti ir apie virtuvės sienų spalvą bei likusias interjero detales, kad jos darniai derėtų kartu šalia komplekto. Naujausios šių metų virtuvės interjero tendencijos – tai moderaus ir klasikinio interjero samplaika, todėl nepaskubėkite atsikratyti senais turimais daiktais ir pagalvokite, galbūt jie gali derėti ir prie naujojo interjero.

2016 metais PANTONE paskelbė ypatingai ramias ir pastelines rožinio kvarco bei mėlyno dangaus spalvas, o be jokios abejonės kartu su jomis madoje ir visos šviesios pastelinės spalvos. Virtuvė čia taip pat neišimtis. Nors dažnai vadinama ne praktiška, tačiau šiandien balta virtuvės spalva tiek sienų, tiek ir baldų pavidalu sužiba išties nuostabiai, todėl perkant virtuvės baldus internetu ieškokite kuo daugiau šviesių spalvų baldų. Jie tiks tiek didelėms, tiek ir mažoms virtuvėms, mat šviesios spalvos vizualiai suteikia daugiau erdvės.

Vis interjero tendencijoms grįžtant prie natūralumo būtinai nepamirškite žalių ir gyvų detalių savo virtuvėje. Žydinčios gėlės ar net žalia dekoratyvinė žolė gali atnešti kur kad daugiau gyvybės ir jaukumo į jūsų virtuvės patalpas. Dar geriau, jei virtuvėje žydės bazilikas ar mėta, kuris ne tik pasitarnaus kaip patiekalų ingredientas, tačiau ir kaip kvapni interjero detalė.

Tad neskubėkite ir perkant baldus internetu būtinai apgalvokite kiekvieną žingsnį, o jų belaukiant paruoškite savo virtuvę naujomis spalvomis.

Baldai pagal užsakymą – viena iš mūsų teikiamų paslaugų.

Įrašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *