Koklių kainų apžvalga

Jūs jau tikriausiai žinote, kas yra kokliai. Jei ne, leiskite trumpai pristatyti – tai statybinė/dekoracinė medžiaga, gyvuojanti jau šimtus metų ir dažniausiai naudojama statant krosnis. Jei seniau kokliai buvo žinomi kaip kaimo vietovių akcentas, tai šiais laikais kokliai dažnai sutinkami tradicinio dizaino pasiturinčių žmonių namuose – jie simbolizuoja prabangą, unikalumą ir kokybę. Tad jei susidomėjote šiuo dalyku ir jums rūpi kokia kokliai kaina yra šiuo metu Lietuvoje, kviečiame toliau skaityti šį straipsnį.

Mažas pasirinkimas

Siekdami išsiaiškinti kokios koklių kainos šiuo metu vyrauja Lietuvoje, atlikome nedidelė tyrimą. Jo metu į Google paieškos sistemą įvedėme frazę “kokliai kaina” ir peržvelgėme keletą pirmųjų mums atvaizduotų rezultatų. Mini tyrimo rezultatus pateikiame straipsnyje.

Pirmasis rezultatas kurį Google paieška mums pateikė pagal užklausą “kokliai kaina” buvo skelbimų tinklapis. Jame žmonės talpino savo skelbimus kuriuose teigė, jog pardavinėja koklius. Galite įsivaizduoti, kad tokiame tinklapyje kainos iš tiesų yra labai skirtingos – jos vyrauja nuo vos kelių iki kelių šimtų eurų. Taip yra todėl, kad skirtingi žmonės parduoda skirtingą kiekį koklių. Kai kurie koklius pardavinėja vienetais, kai kurie paletėmis, kai tuo tarpu treti pardavinėja kubais. Taip pat, skiriasi ir koklių kokybė bei stovis – vieni atrodo kaip nauji, kai tuo tarpu kiti yra išimti iš išmontuotos krosnies ir atrodo iš tiesų nekaip.

Antras rezultatas Google paieškoje pagal šį raktinį žodį buvo įmonės, kuri ne tik pardavinėja koklius, bet ir siūlo krosnių montavimo paslaugas. Kainos tinklapyje pateiktos be pridėtinės vertės mokesčio, bet bendrą vaizdą susidaryti tikrai galima. Pavyzdžiui, paprasta viendurė krosnis iš koklių kainuoja apie 500 šimtus eurų. Į kainą taip pat įskaičiuoti ir įrengimo darbai. Tuo tarpu tokia pati krosnis iš glazūruotų koklių kainuoja visu šimtu eurų brangiau. Tinklapyje taip pat siūlomos krosnys ir židiniai iš plytų, tačiau jie kainuoja kur kas mažiau nei koklinės krosnys ar židiniai. Tai tik dar kartą įrodo, kokia kokybiška ir vertinama medžiaga yra kokliai.

Įrašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *