Kuomet anglų kalbos kursai – būtini?

Kad žinių niekada nebus per daug – žinoma visiems. Tačiau pasitaiko atvejų, kai be kai kurių žinių tiesiog neįmanoma išsiversti. Šiandien tai – užsienio kalbos, galinčios padėti skinti kelią į labai plačius vandenis, didinančios tikimybę rasti gerą darbą ir t. t. Ir nors beveik visi jaunosios kartos atstovai mokykloje buvo mokomi šios svarbiausios, tarptautine laikomos anglų kalbos, tai nereiškia, kad šių žinių pakaks ateityje. Kuomet anglų kalbos kursai yra tiesiog būtini?

Studijos užsienyje

Jei Lietuvoje esantys universitetai negali pasiūlyti puikios studijų programos, kuri padės tapti savo srities specialistais, o visame pasaulyje galiojantys diplomai gali atverti kelią į pripažinimą už tūkstančių kilometrų, savaime suprantama, jog ketinate studijuoti užsienyje. Tačiau tam reikia pradėti ruoštis iš anksto. Kadangi užsienio universitetuose paskaitos dažniausiai vedamos anglų kalba, juose reikalaujama puikių žinių ar net specialių testų, egzaminų išlaikymo. Tokiu atveju reikalingi anglų kalbos kursai, kurie padėtų įtvirtinti jau mokykloje gaunamas žinias ir jas plėsti.

IT sritis

Jei jaučiate, kad jūs ar jūsų vaikai turi potraukį programavimui, galite būti tikri, kad jiems reikalinga nepriekaištinga anglų kalba. Nemaža jos dalis išmokstama būtent programuojant ar dar mokykloje, tačiau turint omenyje, kad daugelis Lietuvoje veikiančių IT kompanijų yra tarptautinės, papildomi anglų kalbos kursai tikrai nepakenks ir išeis į naudą.

Karjera

Nesvarbu, kur siektumėte karjeros, didelė dalis bendrovių nori plėstis į užsienio rinkas, tad laiko klausimas, kuomet jūsų paslaugos turės būti atliekamos ne tik gimtąja kalba. Bene populiariausias ir reikalingiausias pasirinkimas – anglų kalba. Tad jei norite ne tik išsaugoti savo darbą, bet ir kilti karjeros laiptais, anglų kalbos kursai padės praplėsti jūsų darbo srities žodyną, išmokys tinkamai bendrauti su klientais, gebėti išsisukti iš bet kokių keblių situacijų.

Menai

Jei dirbate ar mokotės meno srityje, be abejonės, anglų kalba jums tikrai reikalinga. Kaip kitaip bendrautumėte su pasaulyje pripažintais rašytojais, dailininkais, artistais? Vertėjai gali padėti juos suprasti, bet niekada neperteiks jūsų emocijų, todėl apsvarstykite galimybę pasirinkti kokybiškus anglų kalbos kursus, kurių dėka tapsite dar stipresni meno srityje.

Įrašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *