Mitai ir faktai apie saulės elektrines

Energijos išgavimas naudojant saulės elektrinės šiuo metu yra vienas populiariausių būdų. Daugelis žmonių džiaugiasi, kad saulės elektrinės suteikia galimybę gyventi ne tik draugiškai su gamta, tačiau taip; pat ir kur kas pigiau. Tiesa, kaip ir kitos paslaugos, taip ir šios, kurios gamina energiją ir rūpinasi mūsų gyvenimo komfortu – reikalauja tam tikrų smulkmenų įvertinimo ir tuo pačiu mitų ignoravimo, kurie kartais ir sukelia abejones.

Pateiksime dažniausiai pasitaikančius mitus, kurie kartais ir trukdo suprasti – kuo ši paslauga yra tokia gera ir kodėl ja verta pasinaudoti.

MITAS – toki paslauga yra labai brangi.

ElektrinėsSaulės elektrinės šiuo metu vertinamos ne tik dėl galimybės gaminti energiją draugiškai su gamta, tačiau taip pat ir rūpintis savo pinigine, kurio nesinori nuskriausti. Svarbiausia susižinoti kokia yra kilovatvalandės kaina ir pagal tai rinktis tiekėjus, kurių paslaugos Jums labiausiai tinka.

MITAS – tokias paslaugas dažnai genda.

Gana dažnas mitas, kad tokia paslauga yra kur kas lepesnė, tad reikalauja kur kas daugiau dėmesio ir tuo pačiu kur kas dažniau genda. Štai todėl siūlome rinktis kitas alternatyvas. Kadangi tokia paslauga tikrai geros kokybės, žinoma, ji genda retai, tad pasinaudoti pasiūlymu tikrai verta.

MITAS – ji nesaugo gamtos.

Natūralu, kad saulės elektrinės pasirenkamos būtent todėl, kad žmonės siekia gyventi tvariai su gamta. Taigi, šis mitas yra visiškai nelogiškas ir tuo pačiu neracionalus. Paprasčiausiai būtent saulės energija dažnai vadinama viena iš ekologiškiausių galimybių.

MITAS – Lietuvoje saulės per mažai.

Gana dažnas mitas yra susijęs su per mažu saulės kiekiu, kuris dažniausiai ir kelia abejones – ar verta pasinaudoti šia paslauga. Specialistai nuramina – saulės tikrai užteks ir kiekvienas gali džiaugtis, kad net ir vėsiomis dienomis, kai debesų bus labai daug – pavyks gauti reikalingą energijos kiekį.

MITAS – paslauga tinkama verslui, o ne savoms reikmėms.

Vis daugiau žmonių renkasi saulės energijos galimybes savoms reikmėms, kadangi tai puiki galimybė ne tik gyventi tvariai su gamta, tačiau taip pat ir patogiai. Žinoma, verslui dažniausiai pavyksta daugiau sutaupyti, tačiau savoms reikmėms tai irgi ekonomiškas sprendimas.

Įrašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *