Nekilnojamas turtas Vilniuje – NT brokerių patarimai

Nuosavas būstas – dažno lietuvio siekiamybė, kuriai negailime jėgų, darbo ir finansų. Nekilnojamas turtas Vilniuje džiugina itin plačiomis pasirinkimo galimybėmis. NT brokeriai teigia, kad išskirtinė butų pasiūla atitiks tiek jaunų, tiek vyresnio amžiaus pirkėjų poreikius, vienišų žmonių ir gausių šeimų lūkesčius.

1 klausimas – kokios jūsų finansinės galimybės?

Svarbiausia, ką turite padaryti – nuspręsti, kokią pinigų sumą galite išleisti nekilnojamajam turtui. Praktika rodo, kad dažnas pirkėjas pervertina savo galimybes ir renkasi būstą, kurio negali sau leisti. Išlikite objektyvūs patys sau – nepamirškite, kad jūsų uždirbami pinigai skirti ne tik paskolos mokėjimui, bet ir pragyvenimui, maistui, buičiai, kasdieniam apsipirkimui. Be to, niekas nėra apsaugotas nuo netikėtų išlaidų, pvz., neplanuotų remonto darbų ar ligos. Kitaip sakant, visų pirma įvertinkite savo finansines galimybes. Kad priimtumėte optimaliausią sprendimą, pasikalbėkite su bankų ar kredito unijų vadybininkais, kurie, įvertinę jūsų poreikius ir finansines galimybes, padės priimti konkrečiu atveju tinkamiausią sprendimą.

2 klausimas – kokius reikalavimus būstui keliate?

Žinodami, kokią sumą galite skirti būstui, turite rinktis namus, kurie atitiktų ne tik jūsų, bet ir jūsų šeimos poreikius. Nepamirškite, kad nekilnojamąjį turtą perkate ilgam laikotarpiui, todėl pagalvokite, ar būstas nekels sunkumų ateityje, pvz., jei planuojate šeimos pagausėjimą, ar lengvai pasieksite vaikų darželį? Visais atvejais įvertinkite nekilnojamojo turto lokacijos vietą, susisiekimo galimybes, aplinką ir kaimynystę. Be to, būtina atsižvelgti į konkretaus buto dydį ir išplanavimą.

3 klausimas – senos ar naujos statybos namas?

Vienas svarbiausių klausimų – kas geriau: naujos ar senos statybos namas? Abu sprendimai turi savų privalumų ir trūkumų. Senos statybos daugiabučiai paprastai įrengti struktūriškai patogesnėse miesto vietose, arčiau mokyklų ir didžiųjų prekybos centrų. Be to, tokie būstai yra pigesni. Iš kitos pusės, nauji kokybiški butai Vilniuje užtikrins gyvenimo komfortą ir saugumą. Paprastai naujos statybos projektai įrengiami su rakinamais vidiniais kiemeliais, privačiomis automobilių stovėjimo aikštelėmis, individualiai reguliuojama šildymo sistema, kas užtikrina efektyvią šilumos kontrolę.

Kodėl verta bendrauti su NT brokeriais?

Jei ieškote nekilnojamojo turto, tačiau šiam darbui neturite pakankamai laiko ar žinių, siūlome bendrauti su NT brokeriais, kurie, atsižvelgdami į konkrečius kliento pageidavimus, padės orientuotis milžiniškoje nekilnojamojo turto pasiūloje ir pateiks aktualiausius pasiūlymus. Galiausiai, profesionalūs NT brokeriai užtikrins, kad pirkimo metu visi dokumentai ir teisiniai procesai būtų atlikti tvarkingai, laikantis šalyje galiojančių įstatymų.

Įrašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *