Patarimai, kurie padės išvengti pragulų

Apsauga nuo pragulųPaliatyvūs ligoniai arba tie, kurie neturi judėjimo galimybės – visas diena leidžia lovoje, tad visiškai natūralu, kad nuo nuolatinio gulėjimo gali atsirasti pragulos, kurios ne tik neestetiškai atrodo, tačiau taip pat ir sukelia nemalonius skausmus, kvapus. Galima tik pasidžiaugti, kad MediPlius įranga padeda sėkmingai kovoti su pragulomis. O papildomai naudojasi dar keliais medikų išskirtais patarimais – šis malonus ir varginantis kūno dirginimas net ir nuolatos gulinčiam pacientui – nebus baisus.

Čiužiniai nuo pragulų

Pirmiausia, žinoma, reikalingi kokybiški čiužiniai, kurie ir yra sukurti tam, kad būtų galima išvengti pragulų. Juos galite įsigyti čia: https://mediplius.lt/miegamajam/ciuziniai-nuo-pragulu. Speciali technologija sukurta taip, kad čiužiniai ne tik maloniai liestųsi su oda, tačiau ir suteiktų jai kvėpavimo galimybę. Tokiu atveju ne tik išvengiama pragulų, tačiau ir žmogus jaučiasi kur kas higieniškiau, taip pat, tai yra puikus pasirinkimas tiems asmenims, kurie turi jautrią odą. Tiesa svarbiausia rinktis tokius, būtent socializuotus čiužinius. Tik tuomet jie gebės atlikti savo darbą. Paprasčiausiai įprasti čiužiniai nepasižymi tokiomis savybėmis.

Specialūs, raminantys tepaliukai

Jeigu pragulos jau yra – tokiu atveju reikia imtis priemonių, kurios gali padėti jas pašalinti. Tam, žinoma, reikalingi specialūs tepaliukai, kurie skirti žaizdelių gydymui. Juos būtinai reikia pirkti medicinos įstaigose, kadangi blogiausia, kai bandydami sutaupyti žmonės perka įvairius tepaliukus, kurie galbūt kainuoja pigiau, tačiau nėra sertifikuoti. To rezultatas yra dar didesnės žaizdos, kurių tvarkymui tenka ne tik investuoti daugiau pinigų, tačiau taip pat ir kreiptis į specialistus, kadangi patiems susitvarkyti bus gana sunku.

Gydymas šviesa

Taip pat geras pasirinkimas pragulų gydymui yra šviesios terapija. Daugelis pergyvena, kad tokia terapija yra labai brangi, tačiau tikrai ne, jeigu įsigysite nuosavą lempą. Jis kainuoja vos keliasdešimt eurų, tačiau gali padėti pacientui ne tik kur kas geriau jaustis, tačiau taip pat ir paskatinti žaizdų gijimą. Tik tokiu atveju reikalingas nuolatinis gydymas šviesa, kadangi efektas nebus greitas čia ir dabar.

Variantų yra daug, tačiau bet kuriuo atveju reikia tartis su medikais, kurie gali padėti pacientui kur kas geriau jaustis. MediPlius įranga – papildoma pagalba, kurią būtinai reikia išbandyti.

Įrašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *