Pradedančiojo vairuotojo atmintinė važiuojant į naktinį pasivažinėjimą

D1s XenonJeigu esate pradedantysis vairuotojas, ketinantis važinėtis naktį, tuomet d1s xenon kaina turėtų rūpėti vien tam, kad tikrai įsitikintumėte, kad visos šviesos mašinoje veikia gerai. Ne paslaptis, kad kiekvienas pradedantysis vairuotojas, pirmą kartą išsiruošiantis į tokią kelionę, jaučiasi šiek tiek keistai, ir tiesiog nori iš tikrųjų būti ne vienas. Tačiau kažkada ir vienam teks naktį važiuoti automobiliu. Taigi, štai keletas dalykų, į kuriuos būtinai reikėtų atkreipti dėmesį, jeigu ruošiatės naktį važiuoti vienas automobiliu.

Būkite atsargūs dėl šviesų

Pirmiausia, nepamirškite, kad lad5gl yra svarbus elementas, norint užtikrinti šviesų saugumą. Tačiau svarbiausia jį užtikrinti tiesiog stengiantis būti atsargiems. Viskas, ką mokėtės vairavimo kursų metu apie šviesų perjungimą – viskas yra labai svarbu. Pasikartokite tuos atsakymus, kada reikia perjungti tolimas šviesas, kur jų negalima naudoti, kaip signalizuoti, jeigu jus akina, ir pan. Tiesa, kartais vairuotojai naktį jums gali specialiai pasignalizuoti šviesomis. Tai reiškia, kad turite lėtinti greitį ir labai atidžiai stebėti aplinką, matyti, kas ten vyksta. Gali būti, kad yra kažkokia kliūtis ant kelio, gali būti, kad ten yra stirna, ar dar kažkas. Jūs taip pat su šviesomis turite signalizuoti vairuotojams, kad naktį visi eismo dalyviai būtų kuo saugesni.

Būkite atsargūs dėl greičio

Puiku, kai automobiliai, sustoję netinkamoje vietoje, signalizuoja šviesomis. Tačiau štai gyvūnams tai yra neįmanoma. Jie nesignalizuoja. Jie išnyra iš tamsos ir bėga per kelią. Jūs nenorite jų nutrenkti. Jūs nenorite ir būti jų nutrenkti. Dėl to norėsite būti atsargūs dėl greičio ir nelėkti. Važiuokite lėtai ir labai įtemptai dairykitės, žiūrėkite, kas vyksta aplink. Gali vykti ir labai svarbūs dalykai, tai gali būti tikrai svarbu. Turite matyti visus pakraščius ir patį kelią.

Venkite kontakto su įtartinais vairuotojais

Jeigu kelyje kyla konfliktų, tamsoje jų nesiaiškinkite. Esate kažkur vieni tamsoje, todėl reikia jums daryti tai, ką turite daryti. Stenkitės vengti nereikalingų konfliktų, ir viskas bus gerai.

Susitarkite sutartinius ženklus su antru vairuotoju

gerai, jeigu visgi į tokią naktinę kelionę leidotės ne vieni ir kažkas šone jūsų sėdi. Tegul tas žmogus nemiega, nes tai ir jus migdys. Tegul jis nejungia telefono, nes šviesa jus blaškys. Ką šis žmogus turi iš tiesų daryti, tai tiesiog atitinkamai susikaupęs stebėti aplinką. Susitarkite, kaip negąsdindamas žmogus praneš, kad mato žvėrį. Jis bus tarsi jūsų antros akys.

Įrašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *