Šeši laidotuvių paminklai, kurie palies visų aplinkinių širdis

PaminklaiLaidotuvės yra didžiulis įvykis žmogaus gyvenime. Tai gali būti didžiulio liūdesio metas, bet taip pat ir proga pagerbti mirusįjį ir atiduoti pagarbą jo artimiesiems. Jei planuojate rengti laidotuves ir norite, kad jos būtų kuo prasmingesnės, turite atsižvelgti į daugelį dalykų. Turite atsižvelgti į tų, kurie dalyvaus laidotuvėse, pageidavimus, į tai, kokį gyvenimo būdą vedė jūsų mylimas žmogus, ir net į jo asmenybę. Nėra teisingo ar neteisingo būdo, kai kalbama apie laidotuvių planavimą, tiesiog įsitikinkite, kad tai darote kuo pagarbiau. Pasirinktas laidotuvių apeigų tipas taip pat gali rodyti jūsų asmeninius įsitikinimus arba tai, kiek jaučiate visuomenės spaudimą atitikti tai, ko iš jūsų, kaip bendruomenės nario, tikisi kiti. Šiame straipsnyje bus pateikta naudingų įžvalgų apie tam tikrus aspektus, pavyzdžiui, skirtingus laidotuvių tipus, su skirtingomis laidotuvėmis susijusias išlaidas ir idėjas, kaip pasirinkti unikalias laidotuves, kurios ne tik padės tiems, kurie skaitys šį straipsnį, suprasti, ko jie turėtų tikėtis iš savo laidotuvių, bet ir suteiks idėjų, kaip jie gali suasmeninti savo ceremoniją, kad ji būtų tikrai tik jų pačių. Paminklai, kuriuos verta rinktis.

Kas yra laidotuvės?

Laidotuves paprastai sudaro ceremonija arba apeigos, skirtos pagerbti mirusio žmogaus gyvenimą. Pamaldos gali būti rengiamos religinėje vietoje, namuose arba krematoriume. Žodis "laidotuvės" kilęs iš senosios prancūzų kalbos žodžio "šventė" ir kadaise buvo manoma, kad šis renginys iš tikrųjų yra mirusiojo gyvenimo "pergyvenimas". Daugelyje kultūrų laidotuvės yra socialinis įvykis, kurio metu pagerbiamas ir prisimenamas mirusysis. Kai kuriose šalyse žodis "laidotuvės" taip pat vartojamas kaip bendrinis terminas, reiškiantis bet kokio mirusio asmens, nesvarbu, ar tai buvo artimas draugas, ar visiškai nepažįstamas žmogus, apeigas. Kitose kultūrose žodis "laidotuvės" vartojamas tik apibūdinant laidotuves.

Laidotuvių rūšys

Laidotuvės gali būti vienkartinės apeigos arba kelios ceremonijos, vykstančios kelias dienas. Kai kurie dažniausiai pasitaikantys laidotuvių tipai yra šie. – Paminklinės laidotuvės: Laidotuvės: mylimo žmogaus gyvenimo minėjimas, kai laidojama tyliai, dalyvaujant tik artimiems šeimos nariams ir draugams. Atminimo laidotuvės dažnai rengiamos tą dieną, kuri paskelbiama nacionaline gedulo diena. – Gyvenimo šventės laidotuvės: Tai paprastai viešas renginys, kuriame mirusiojo šeima ir draugai susirenka pasilinksminti ir pasidžiaugti mirusiojo gyvenimu. Šventė gali vykti restorane, viešbutyje ar kitoje viešoje vietoje. – Laidotuvės: Tai labiausiai paplitęs laidotuvių tipas, kurį sudaro ceremonija, kurios metu mirusiojo kūnas kremuojamas, o pelenai palaidojami kape.

Įrašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *