Su išnuomotu automobiliu – po žieminį Kauną

Nors paprastai, kaip galima įsivaizduoti, automobiliu nuoma Kaune būna reikalingesnė pavasarį ir vasarą, kai ateina vestuvių sezonas, niekas nesako, kad automobilių nereikia nuomoti ir žiemą. Žiemos metu nuomos salonai juk neužsidaro – darbai vyksta ir toliau. Kokiomis progomis tenka nuomotis automobilius Kaune žiemą? Kas juos nuomoja, ir į ką svarbu atkreipti dėmesį?

Žieminės progos

Iš tiesų žiemą progos išlieka tos pačios, tik pasikeičia santykis. Jeigu vasarą automobilių nuoma beveik visada yra vestuvėms, tai žiemą tokių užsakymų poreikis sumažėja, bet vis tiek išlieka. Daugiau atsiranda kelionių su išnuomotu automobiliu, kai jo prireikia užsienio diplomatams, verslininkams, svečiams. Tai galbūt lemia faktas, jog žiemą yra šalta ir kelionės pėsčiomis (kad ir nedidelės) yra iškart išbraukiamos iš galimų veiklų sąrašo. Be to, žiemą atsiranda žieminių švenčių. Kalba eina apie Kalėdas, Naujuosius metus ir kitas gražias šventes, kurių metu žmonės taip pat mielai susitinka ir nori turėti komfortą. Ypač, jeigu parskrenda į Lietuvą daugiau emigrantų, o gal parsiveža savo antrąsias puses. Nauji metai daug kam būna labai sureikšminta, graži ir šviesi šventė, kurią būtinai visi nori atšvęstkuo gražiau, smagiau, įsimintiniau. Tada ir automobilių nuoma tiek Vilniuje, tiek Kaune, tiek Klaipėdoje pasidaro privalumu. Žinoma, ir kainos per šventes didesnės, ir konkurencija aršesnė. Tad planuoti tai, ką galite suplanuoti, verta iš anksto. Jeigu manote, kad Naujiems metams reikės automobilio, užsisakykite jį jau dabar.

Žieminis pasirinkimas

Nors Kaunas – tikrai ne kalnuotoji Norvegija, visgi verta pasistengti, kad žiemą automobiliai būtų paruošti važiavimui slidžiais, vingiuotais ir stačiais keliais. Aišku, kad nuomos paslaugas teikiantis salonas tikrai turės tokių mašinų ir galbūt jos visos net bus parengtos žiemai. Ką reiškia, tinkamai žiemai paruošta mašina? Pirmiausiai tai yra tinkamos padangos. Jos visos turi būti žieminės, nesvarbu, ar automobilis yra galiniais varomas ar visais keturiais. Padangos net gali būti dygliuotos. Bet nepratusiems taip vairuoti nereikėtų rinktis dygliuotų padangų, nes iš pradžių nejausite mašinos ir galbūt netinkamai stabdysite. Tačiau šiaip padangų reikėtų žieminių, viso pilno keturių vienetų komplekto. Tada reikia žiūrėti automobilio tipą. Galbūt su Kadilako tipo mašina žiemą važinėti tikrai būtų juokinga, o štai džipas, su kuriuo galėsite važinėti, kaip norėsite, po kalnus, bus irgi sveikintinas pasirinkimas. Tad rinkitės mašiną, kuri tikrai gerai tiktų žieminiam klimatui ir keliams.

Įrašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *