10 geriausių vyriškos kosmetikos prekių ženklų, kuriuos reikia žinoti

Vyrai labiau nei bet kada anksčiau rūpinasi savo išvaizda. Ir tai susiję ne tik su madingomis barzdomis, vyriškais kuodais ir antakiais. Nors šios tendencijos išlieka populiarios, vyrai taip pat investuoja į odos priežiūros priemones, kad jų oda būtų sveika, plaukų priežiūros priemones, kad prižiūrėtų savo plaukus, ir, kas galbūt labiausiai stebina, į kosmetikos prekių ženklus, kad pabrėžtų savo veido bruožus. Vyrų grožio prekės yra sparčiai augantis pramonės sektorius, kurio pardavimai iki 2020 m. turėtų pasiekti 15 mlrd. dolerių. Štai 10 geriausių vyriškos kosmetikos prekių ženklų, apie kuriuos turite žinoti jau dabar…Kosmetika vyrams ir specialisto patarimai.

Nivea

Kosmetika"Nivea" yra viena iš pasaulinių vyrų odos priežiūros lyderių, siūlanti vyrų odai skirtų odos priežiūros priemonių asortimentą, įskaitant veido valiklius, drėkinamuosius kremus, tonikus, šveitiklius ir kt. "Nivea" taip pat turi puikių skutimosi priemonių, įskaitant jautriai odai skirtus odos priežiūros produktus, skutimosi gelius ir skutimosi priemones po skutimosi. Nivea yra vyrų odos priežiūros priemonių kategorijos pradininkė ir jau dešimtmečius yra patikimas odos priežiūros prekių ženklas. "Nivea" gaminiai specialiai sukurti pagal vyrų odos poreikius, todėl galite būti tikri, kad jūsų oda tinkamai sudrėkinta, apsaugota ir puikiai atrodo. "Nivea" siūlo platų vyrams skirtų gaminių asortimentą, įskaitant odos priežiūros, skutimosi, kvepalų ir apsaugos nuo saulės priemones.

Gillette

"Gillette" yra vienas iš labiausiai įsitvirtinusių ir gerai žinomų vyrų priežiūros prekių ženklų. Jis geriausiai žinomas dėl plataus skustuvų ir skutimosi gaminių asortimento, įskaitant skustuvus su keliais peiliukais ir skutimosi rinkinius. "Gillette" buvo pirmasis prekės ženklas, pradėjęs gaminti vyriškos odos priežiūros produktus. Šio prekės ženklo produktai nuo senėjimo yra specialiai sukurti pagal vyrų odos poreikius. Be to, "Gillette" siūlo platų vyrams skirtų drėkinamųjų, valomųjų ir kūno prausiklių asortimentą. Gilette siūlo platų asortimentą gaminių, įskaitant skutimosi, odos priežiūros, kvepalų ir plaukų priežiūros priemones, kurių kiekvienas specialiai sukurtas vyrų odos tipui.

Kur vyrai?

"Where Men" odos priežiūros priemonių asortimentas skirtas vyrų odai, jame nėra parabenų, SLS ir SLES. Asortimentą sudaro senėjimą stabdančios priemonės, valikliai, drėkikliai, šveitikliai ir kt. Where Men yra puikus prekės ženklas, jei ieškote specialiai vyrų odai pritaikytų produktų nuo senėjimo. Where Men – tai vieno langelio principu veikianti vyrų odos priežiūros priemonių parduotuvė. Šis prekės ženklas siūlo platų produktų asortimentą, įskaitant odos senėjimą stabdančius, veido ir kūno odos priežiūros serumus, valiklius, drėkinamuosius kremus, drėkinamuosius veido prausiklius, spuogus mažinančias priemones ir kt. "Where Men" odos priežiūros priemonių asortimentas sukurtas specialiai vyrų odai, kuriai reikia papildomo drėkinimo ir apsaugos.

Įrašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *