Oras-oras šilumos siurblys – patogumas ir estetika viename

Šiuolaikinėms šildymo sistemoms keliami itin aukšti reikalavimai. Jos turi veikti ekonomiškai, pasižymėti puikiu energetiniu naudingumu, būti patogios vartotojui, funkcionalios ir gražiai atrodyti interjere. Reikalavimų iš tikrųjų daug, tačiau oras-oras šilumos siurblys visus juos puikiai atitinka.

Modernus šiuolaikinis sprendimas

Oras-oras šildymo sistemos yra labai universalios ir gali būti įrengiamos daugelyje namų. Jų veikimo principas pagrįstas termodinamika, todėl tai labai efektyvus šildymo būdas. Oras-oras šilumos siurblys turi du blokus (yra ir vieno bloko modelių, tačiau jie mažiau populiarūs), kurių vienas montuojamas viduje, o kitas – pastato išorėje. Išorinis blokas šilumą absorbuoja iš lauko aplinkos ir perduoda ją į namus. Kartu be šilumos nuostolio vyksta ir oro srautų mainai.

Oras-oras sistemos skiriasi savo efektyvumu, tačiau energetiškai naudingiausi net iki 80 proc. energijos gauna iš oro. Tai reiškia, kad elektros suvartojama palyginti nedaug. Tai ne tik taupus būdas užtikrinti namuose komfortišką temperatūrą, bet ir aplinkai žalos nedarantis namų šildymo būdas.

Vartotojui draugiška šildymo sistema

Šiuolaikinis oras-oras šilumos siurblys leis namų šeimininkams apie jį beveik pamiršti. Temperatūra namuose reguliuojama automatiškai, o taupyti galima pasirenkant skirtingus temperatūrinius režimus pagal namų gyventojų poreikius, pavyzdžiui, mažiau šildyti namus tuo metu, kai juose nėra namiškių, arba naktį, kai miegate.

Oras-oras sistemos nereikalauja daug priežiūros, todėl yra itin patogios naudoti. Jų patogumo neįmanoma palyginti su kieto kuro katilais, kuriuos nuolat reikia prižiūrėti. Be to, oras-oras šilumos siurblys veikia kitu principu nei daugelis šildymo sistemų, kuriose naudojamas degimo procesas, todėl yra visiškai saugus.

Vienas siurblys namuose gali atlikti net tris funkcijas: šildyti, vėsinti ir vėdinti. Tai tikrai labai patogu, juolab, kad temperatūriniai nustatymai yra valdomi vienu mygtuko paspaudimu. Modernūs šilumos siurbliai bus naudingi ištisus metus – tai daug daugiau, nei tik šildymo sistema šaltajam sezonui.

Neribotos dizaino galimybės

Reikia pripažinti, kad dažnai įtakos šildymo sistemos pasirinkimui turi ir interjero sprendimai. Su šiuo iššūkių oras-oras šilumos siurblys taip pat puikiai susitvarko! Jau nekalbant apie tai, kad gamintojai siūlo daug skirtingų modelių ir atspalvių, šilumos siurbliai gali būti kelių tipų:

  • Montuojami prie sienos;

  • Grindiniai (pastatomi);

  • Montuojami lubose („paslėpti).

Montuojami prie sienos šilumos siurbliai yra populiariausi dėl savo kainos ir plataus modelių pasirinkimo. Jie išsiskiria neutralia išvaizda, todėl juos gana lengva priderinti interjere. Grindiniai modeliai yra kiek brangesni ir savo išvaizda primena radiatorius, tačiau dėl modernios formos lengvai dera interjere. O montuojami lubose šilumos siurbliai suteikia neribotas galimybes. Jie yra beveik nematomi, tačiau puikiai atlieka savo darbą. Oras-oras šilumos siurblys yra tikriausiai geriausiomis estetinėmis savybėmis pasižymintis namų šildymo įrenginys.

Įrašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *