Aplinkos tvarkymo paslaugos

Turint savlo individualų būstą, galima džiaugtis begale privalumų: savas kiemas, privatumas bei erdvė ramiam poilsiui, galimybė turėti želdinių bei auginti vaismedžių ar daržovių. Tačiau nuosavo namo ir kiemo turėjimas užkrauna papildomų pareigų ir atsakomybių, tokių kaip aplinkos tvarkymas, žolės pjovimas, želdinių priežiūra, rūpinimasis šiukšlėmis ir kitų daykų. Šiandie pakalbėsime apie aplinkos švara besirūpinančia įmone, kuri padės rūpintis jūsų sklypo priežiūra.

UAB Švaros seserys paslaugos

Įmonė Švaros sesės veikia visai neseniai, tačiau jau yra suformavusi puikų klientų požiūrį į įmonę ir yra užsitarnavusi puikų vardą. Įmonės komandą sudaro darbuotojai, turintys ne vienerių metų valymo patirtį, todėl bendrovė garantuoja puikią paslaugų kokybę ir nuoširdų įsiklausymą į kliento poreikius. UAB Švaros seserys orientuojasi į kokybę, bet ne į tokius darbų keikius, kurių nesugebėtų aprėpti. Pasikvietę šią įmonę į pagalbą, greitai pamatysite, kaip gali būti sutvarkyta aplinkka ne tik jūsų būste, bet ir įmonėje. Bendrovė specializuojasi ir teikia tokias paslaugas kaip biurų, individualių namų, prekybos centrų valymas ir švarinimas, aplinkos tvarkymas po statybos darbų, lauko teritorijos tvarkymas, apželdinimo procedūrų atlikimas ir kitos paslaugos. Valymas po statybos darbų nėra lengva užduotis, ypač likus kalnui dulkių, statybinių atliekų, nešvarumams nusėdus ant aplinkinių namų stiklų ir fasadų. UAB Švaros sesės nuvalys ne tik duris, langus, jų rėmus ir pastatų fasadus, tačiau ir palaikys tvarką po kraustymosi darbų ar atlikus generalinį remontą. Turint galvoje, kad šiandien pagrindinius biurų, ofisų pastatus sudaro stikliniai fasadai, akivaizdu, kad šiems reikia atitinkamos priežiūros ir valymo. Įmonė UAB Švaros seserys pasirūpins ne tik jūsų automobilio stovėjimo aikštelės švara, šaligatvių švarumu, pelėsių ar purvo valymu. Taip pat teikiamos individualių namų valymo paslaugos, tarp jų – langų, durų, dulkių ir voratinklių valymas nuo sunkiai pasiekiamų vietų, san mazgų valymas ir priežiūra. Šiandien, kai žmogus gyvena nuolat skubėdamas, dirba daugiau nei priklauso, namų priežiūrai ir generaliniam tvarkymui telieka savaitgaliai, kuriuos labiau norisi leisti su šeima ir pailsėti nuo darbo. Nėra nieko gėdingo pasikviesti specialistus, kurie ne tik kokybiškai ir nepriekaištingai išvalys jūsų būstą, bet ir sutaupys jūsų brangų laiką, kurį galėsite panaudoti prasmingesniems dalykams nei lakstymas po namus su šluostėmis. Jeigu esate didelio sklypo savininkas tikriausiai gerai žinote, kiek daug pastangų reikia nuolaitos palaikyti tvarką ir švarą tokioje erdvėje ir kaip nelengva užtikrinti tolygų žolės augimą, kovą su piktžolėmis ir, pavyzdžiui, kurmiais. UAB Švaros seserų siūlomas aplinkos tvarkymas yra tikras išsigelbėjimas tokiais atvejais. Įmonė atlieka vejos priežiūrą, pjovimą, tręšimą, laistymą, skarifikavimą, naikina piktžoles, pjauna medžius, krūmus, atlieka genėjimo darbus, prižiūri vandens telkinius, esamų takelių, eikštelių priežiūrą bei kitus darbus. Įmonės specialistai šiuos darbus atlieka taip, kad jų neprireikia ilgą laiką, be to visada klientams yra siūlomas geras kainos ir kokybės santykis.

UAB Švaros seserys – puikūs atsiliepimai

Vladas iš Kauno rajonas, kuris dirba montuodamas naftos gaudykles, laiko savo aplinkos priežiūrai teturi tik savaitgalius, kurių, žinoma, gaila aukoti tokiems darbams. „Kai namuose būnu tik vėlais vakarais, pasiilgstu ir žmonos, ir vaikų, todėl savaitgaliais norisi laiką leisti su jais, o ne su žolepjove rankose“- teigia vyras. Visai neseniai atradęs naują įmonę UAB Švaros seserys, vyras jaučiasi atradęs tikrą išsigelbėjimą. Už itin gerą kainą įmonė ne tik pasirūpina apželdinimu, žolės pjovimu, ravėjimu, krūmų apgenėjimu, bet ir sutaupo brangų Vlado šeimos laiką. „Aplinkos tvarkymas niekada dar nebuvo toks paprastas“ – gerų žodžių apie įmonę negaili Vladas.

Įrašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *