Pokalbis su mašinų supirkinėtoju

Kažkam auto supirkimas yra tik reta paslauga, kuria pasinaudojama kartą gyvenime ar kelis, o gal išvis ne, o kažkam – tai duona kasdieninė. Štai Petras jau daug metų sako "mes superkame automobilius, naujus ir ne naujus". Ir mes juo tikime, tačiau įdomu, apie ką daugiausiai galvoja žmogus, kurio darbas yra auto supirkimas. Kaip jis mąsto, kaip jaučiasi, ar galvoja apie pasaulio pabaigą, o gal apie šviesų rytojų.

Petrai, kokios yra tendencijos auto supirkimo versle?

Tendencijos tokios, kad žmonės taip taupo, jog važinėja su visiškomis šiukšlėmis ir mums neatveža jų į autosupirktuvę. Jau atrodo ir tų įstatymų sugalvota daugiau, kad žmonės galėtų tas mašinas savo priduoti, kad tik visi važinėtų su geresnėmis. Bet paprastai tie, kas turi pigias, tai iš visų jėgų stengiasi jas išlaikyti gyvybingas. Kiša pinigus, investuoja į jas, dar nuneša voką tiems, pas ką pravaro technikinę, ir vis tiek su senomis važinėja. Už tuos pinigus tikrai daug geriau būtų, kad nusipirktų naujesnes. Bet žinot, kai žmonės vos gali išvis išgyvent, kai per valstybines šventes važiuoja dešrelių į Lenkiją nusipirkti, nes Lietuvoj neįperka, tai tikrai kyla klausimas, ar čia dar reikia kažko iš jų norėti. Taip pat yra žmonių, kurie būdami jauni tiesiog apskritai atsisako mašinų. Čia daro įtaką ekologinis, žaliųjų judėjimas, nes jie propaguoja sveiką gyvenimą be automatikos.

Kokių rūpesčių dažniausiai turi auto supirkėjai?

Tai tas nepastovumas, kad tu niekada nežinai, kiek ir kada bus tų mašinų. Kai nežinai tai sunku ir planuotis, ypač, jeigu dirbi vienas individualiai arba tik su keliais kolegomis. Ką veikiate su gautomis mašinomis?

Įvairiai būna. Vienos tikrai yra tokiame stovyje, kad jau nelabai ir yra daugiau ką veikti su jomis kaip tik išardyti. Kartais vienų mašinų dalių reikia kitoms, ir tada jos gali ir brangiau kainuoti, visaip būna. O su geresnėmis tai jau galima daryti verslą, bandyti parduoti jas brangiau. Bet verslas reikalauja laiko ir pastangų, dėl to mes tuo ir užsiimame.

Kada žmogui geriau atvežti savo mašiną jums?

Jeigu turi labai seną, kuri jau beveik nevažiuoja, arba jau tik ant troso tempiama. Tai mes vis tiek pasiūlysime gerą kainą. Arba jeigu turi naują, bet tingi patys daryti verslą, ieškoti pirkėjų, tada irgi apsimokės, nes t verslą padarysim mes.

Įrašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *