Jau laikas įsirengti žaliąjį biurą

Ar ką nors girdėjote, kaip spalvos veikia žmogaus nuotaiką ir savijautą? Viena iš perspektyviausių pasaulio kompanijų „Google“ tikrai apie tai gerai žino. Viename iš kompanijos biurų Dubline dominuojanti spalva yra žalia. Sėdimose vietose dominuoja dirbtinė žolė. Iš tiesų, labai norisi, bent valandą pabūti tokioje aplinkoje. Dirbi sau, o atrodo lyg sėdėtum ramiame gamtos prieglobstyje. Ne tik vienas malonumas darbuotis, bet ir puiki aplinka naujoms idėjoms generuoti. Tokios kompanijos labai gerai žino, kad investuodamos į komfortišką darbuotojų aplinkos kūrimą tik laimi. Laimingesni darbuotojai sukuria didesnę vertę, nei pavargę.

Nauja mada ar būtinybė?

Žaliuosius biurus įsirengia vis daugiau pasaulinio garso įmonių. Tai „Reword Gateway“ dirbanti su žymiausiais pasaulio prekės ženklais ir kt. Dirbtinė žolė ir augalai naudojami ne tik ant žemės, bet ir ant sienų, lubų, sėdimų vietų, palangių.

Kodėl įmonės kuria savo žaliuosius biurus? Ar tai tik laikinas naujas mados klyksmas? Iš tiesų reikalas ne susijęs su mados tendencijomis. Tiesiog, mokslininkai jau seniai įrodė, kad žalia spalva pakelia nuotaiką, nuteikia pozityviai, ramina, tuo pačiu ir gydo. Taigi, įmonės tokiu būdu sutaupo, kurdamos darbuotojams produktyvią aplinką ir padėdamos išvengti pervargimo ar net depresijos.

Kodėl renkamasi dirbtinius augalus? Naujausių technologijų dėka, dirbtinė žolė atrodo identiška natūraliai. Didžiausias jos privalumas – nereikia laistyti, rankioti nudžiūvusių lapų. Taip pat ir dirbtiniai augalai – jų nereikia prižiūrėti, tačiau sukuria aplinką, labai artimą natūraliam gamtos prieglobsčiui. Tai pagrindinės priežastys, kodėl visame pasaulyje sparčiai populiarėja dirbtinė žaluma interjere. Jos panaudojimo galimybių yra begalės, tačiau reikia pasirinkti kokybišką produktą.

Neapsiriksite pasirinkę „Royal Grass®“ ženklu pažymėtus produktus. Ilgus metus tobulinęs dirbtinę žolę ir augalus, šis prekės ženklas dabar pristato ypač patrauklią, tvirtą ir ilgaamžę veją. Ji turi dvigubą pagrindą, todėl yra ypač tvirta ir idealiai tinka ne tik interjerui, bet ir eksterjerui. „Svajonių Vejos“ jau ir Lietuvoje pristato šiuos puikios kokybės produktus. Profesionalūs įmonės specialistai yra įrengę dirbtinę žolę daugybėje biurų, kavinių, viešbučių, poilsio erdvių.

Įrašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *