Kaip įsirengti stilingą balkoną su dirbtine žole?

Lietuvoje nors ir populiaru yra įstiklinti balkoną, tačiau ši erdvė vis dar gan retai išnaudojama kūrybiškai. Dažniausiai į balkoną susinešame nereikalingus daiktus, pasistatome dviratį ar iš kaimo atsivežtas daržoves ir kitas gėrybes. Net nepagalvojame, kad ši erdvė gali virsti puikia poilsio vietele, o ne tik daiktų sandėliu.

Jei nusprendėme atgaivinti savo balkoną, pirmiausia pagalvokime, kokia būtų jo paskirtis. Ar tai vieta, kur galima išgerti puodelį kavos su savo geriausia drauge? O gal norėsime pasideginti vasaros popietę? Ar norėtume turėti ten prieskoninių augalų, o gal papuošti dirbtinių augalų dekoracijomis?

1. Vieta komfortiškam atsipalaidavimui

Balkoną paversti poilsio zona – tai šauni idėja, kurią įgyvendinę nesigailėsime! Norime čia nieko neveikti, o tik „relaksuoti“ su knyga rankoje, todėl pasitelksime dirbtinius augalus jaukumui sukurti. Mūsų pėdos patirtų tikrą rojų, jeigu galėtų liesti švelnią žolytę balkone. Dabar tai įmanomą įgyvendinti su kokybiška dirbtine žole. Pagal naujausias technologijas sukurta dirbtinė žolė ROYAL GRASS® atrodo labai natūraliai, ją malonu liesti dėl ypatingo švelnumo. Dirbtiniai žydintys ar kitokie augalai sukurs komfortą ir jaukumą. Jų nereikės laistyti, skabyti nudžiūvusių lapų, todėl vos įžengus į žaliąjį kampelį, bus galima atsipalaiduoti. Iškraustę visus daiktus, pasilikime tik supamą krėslą, kuriame galėsime savo liūliuoti šiltais vakarais, kiek širdis geis.

2. Vieta bendravimui

Jeigu norime balkone dviese pabūti su vyru ar žmona, ar paplepėti su drauge, reikia jaukumo. Dirbtinė žolė ant grindų bus taip pat geras sprendimas. Ant sienos galima pasidaryti kelias lentynėles ir jas papuošti žydinčiomis gėlėmis vazonėliuose. Turėtų išlikti minimalus kiekis baldų – miniatiūrinis staliukas ir dvi mažos kėdutės.

3. Vieta pasideginti

Tikrai, balkone galima ir pasideginti, jeigu tik saulės neužstoja medžiai. Vienas iš įdomesnių sprendimų būtų – dirbtinė žolė ant balkono sienelių. Pasistatykime gultą, skirtą deginimuisi ir atsigulę matysime jaukią žaliąją sienelę. Pasijusime, tarsi būtume gamtos prieglobstyje.

4. Daržovės ir augalai balkone

Jeigu mėgstame kažką užsiauginti patys, paverskime balkoną mažyte oranžerija. Įsirenkime lentynų, ant kurių statysime vazonėlius ir lovelius su prieskoniniais augalais, svogūnais, salotomis, ir netgi pomidorais.

Įrašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *