Išsinuomojote aparatūrą šventei? Saugokite ją!

Organizuojant kokybiškus renginius, paprastai reikalinga ir geros aparaturos nuoma Klaipedoje. Ne kartą įžymūs pavyzdžiai parodė, kaip koncertus gali sugadinti, atlikėjus sunervinti, o klausytojus nuvilti prasta aparatūra. Tad, jeigu norite suorganizuoti tikrai aukštos kokybės koncertą Klaipėdoje ar bet kur kitur, jums reikia: a) išsinuomoti tikrai pakankamai pajėgią aparatūrą; b) turėti ją puikiai mokantį valdyti personalą (kurį taip pat galima išsinuomoti iš ten pat, iš kur ir imta aparatūra); c) saugoti aparatūrą kaip savo akį.

Geros aparatūros nuoma

Paprastai dar prieš surengiant koncertą, atvykstantys atlikėjai jums pateiks reikalavimus, kokios aparatūros reikės. Nedarykite sau nuolaidų, laikykitės tų gairių, kurias jums pateikia atlikėjai. To nedarant, galite patirti fiasko. Neseniai sostinėje nuskambėjo vienas liūdnai pasibaigęs muzikos festivalis mieste. Įžymus pasaulio didžėjus atvyko į festivalį ir buvo laikomas didžiausia jo žvaigžde. Žmonės laukė koncerto iki kone keturių ryto, o galiausiai, kai į sceną išėjo numylėtasis muzikos dievukas – jis pagrojo vos pusantros minutės. Tada organizatoriams teko atsiprašyti ir grąžinti bilietus. Kaip tokia situacija susiklostė? Žmonės, organizuojantys renginį, neatsižvelgė į muzikanto prašymą ir nepateikė visos reikalingos aparatūros. Galbūt tokios aparatūros nuoma brangi, o gal buvo kitų priežasčių, tačiau tai yra pamoka, iš kurios geriau pasimokyti visiems, kuriems smagiau mokytis iš svetimų klaidų, o ne savų.

Protingas personalas

Dar vienas būtinas dalykas prie geros aparatūros – tinkamai ją valdantys žmonės. Kas iš to, jeigu turėsite geriausią apšvietimą, bet blogiausią apšvietėją? Arba – geriausias kolonėles, garso valdymo sistemas, ir blogiausią garsistą? Jeigu jūsų aplinkoje nėra tokių žmonių, kurie būtų anksčiau dirbę su profesionalia įranga, tai negalvokite, kad Petriukas iš kitos laiptinės, kuris „ten kažką supranta su laidais“, ateis ir viską jums gerai pajungs“. Greičiausiai tiesiog bus sugadintas renginys. Tad iškart imdami brangią aparatūrą, pasisamdykite ir žmogų, galintį ją valdyti. Tokias paslaugas dažnai teikia renginių organizavimo firmos, kartu siūlančios ir aparatūros nuomą, ir ją tvarkančius žmones.

Saugokite išsinuomotą aparatūrą

Gali būti, kad šventei išnuomota aparatūra bus brangesnė už bet ką kito tos šventės metu. Net mikrofonas, jeigu jis labai geras, gali pridaryti nuostolių. Kažkas pasinaudos, negrąžins – mokėsite 1000 eurų. Todėl būtinai paskirkite kelis atsakingus žmones, kurie rūpintųsi mikrofonais ir visada juos prižiūrėtų. Jeigu nesugebėsite pasirūpinti išnuomota aparatūra – tuomet geriau jos nesinuomokite. Sugadinsite gerus daiktus ir prarasite pinigus. Viską darykite tik žinodami, jog esate užtikrinti.

Įrašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *