Interjero tendencijos 2019 – iesiems (II iš II)

DubingiaiTęsiame interjero tendencijų apžvalgą, kuri atsispindės ateityje ir https://www.dubingiai.lt pasiūloje. Taip pat ir kitos interjero parduotuvės salonai greitu metu pradės prekiauti arba jau prekiauja tam tikrų rūšių dalykais, kurie yra dabar madingi ir bus madingi 2019 – aisiais interjere.

Safyro, koralų ir indigo spalvos

Spalvos yra visada svarbus dalykas, kadangi kai kurie žmonės tiesio nori kurti interjerą besivadovaujant spalvomis. Kaip visi puikiai suprantame, dabar labai ilgai karaliavo balta spalva ne spalva, o taip pat ir pilkų spalvų rūmai. Tai lietuvaičiams itin patiko, nes tapo labai paprasta viską suderinti, šias spalvas palikus kaip pagrindą, o prie jų derinant visa kita. Tačiau dabar reikės pagalvoti ir apie vietos architektūrą kiek kitaip, kaip ir apie spalvas. Į interjerą ateis mėlynų spalvų atspalviai, populiariausia bus indigo spalva. Reikės paieškoti namų ir butų, kuriems ši spalva gerai derėtų, nes tai tikrai nebus visi butai ir namai.

Atlenkiamos lovos

Kuo toliau, tuo labiau traukiasi būsto įperkamumas sostinėse, todėl butai perkami vis mažesni ir mažesni. Dėl šios priežasties gali tekti galvoti ir apie tokius dalykus kaip kažkokią atlenkiamą lovą ar kitus funkcinius baldus. Kitais metais iš tokių keistų mulitfunkcinių praktiškų baldų karaliaus būtent atlenkiamos lovos, ir jos labiausiai ir bus populiarios. Jų vietoje galės toliau žaisti vaikai ar kažką veikti kiti žmonės, jeigu atlenkiama lova bus pastatyta erdvėje, kuri yra nedidelė ir turi net kelias funkcijas.

Pintos interjero detalės

Taip pat interjere atsiras daugiau pintų detalių. Tai bus ir krepšiai iš vytelių, ir netgi pinti, sodus primenatys liustrai. Taip į interjerą ateis ir mūsų kultūros tautinis paveldas. Nors žmonės ir gyvena miestuose, kartais buvusiose gamyklose – loftuose – tačiau labai daug dalykų, kaip paaiškės, galima bus pasidaryti tiesiog pačiame interjere panašiai kaip kažkokiais senesniais laikais.

Kambariai be jokių spalvų, tekstūrų ir raštų

Dar vienas dalykas – tai kambariai be jokių raštų, tekstūrų ir spalvų. Tai galbūt neįprastas pasirinkimas, tačiau tokiu būdu atgis vėlyvasis klasicizmas, pereinantis į modernizmą, kada vyravo lygios formos ir sienos, baldai neturėjo raštų, visur tarsi plytėjo kabineto šalta tvarka.

Metaliniai baldai: varis ir žalvaris

Su atgimstančiomis senienomis kartu į interjerą ir vėl įsiveržia spalvotieji geltoni metalai bei detalės iš jų. Tiesa, ši tendencija interjeruose gyvuoja jau keletą metų, tad naujove to kaip ir nepavadinsi.

Įrašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *