Ką žmonės dirba visą dieną (biuruose)

Užsukus į KONVERSUS nuomoja patalpas tikriausiai sau darbo vietą įsivaizduotų daugybė skirtingų žmonių. Ką žmonės dirba tuose biuruose, kam jie nuomojasi tokias patalpas? Įsivaizduokime, kas ten galėtų dirbti.

Programuotojų kontora

Tokiose kontorose, nors visa tai skamba super profesionalumu, iš tiesų visada galima rasti jaukiausius ir netvarkingiausius interjero sprendimus. Programuotojų darbas taip išvargina, kad nėra jokio tikslo kurti dar ir griežtai darbinės, varginančios atmosferos. Dėl to čia dažnai galima aptikti daug įvairių labai gražių žaislų, žaidimų, poilsio zonų. O pats darbo erdvių išplanavimas irgi nebus toks griežtas. Programuotojai yra labai vertinami, ir kartais jie galbūt ateis apsirengę labai paprastai, vaikščios po biurą su šlepetėmis, o kartais ir vėluos, svarbu, kad jie padarytų savo tokį sudėtingą darbą. Jie yra labai sunkiai pakeičiama grandis.

Advokato kontora

PatalposTaip pat verta pasakyti, kad advokatai irgi yra tokie žmonės, kurie dirba gana laisvu grafiku, iš tiesų, netgi dar laisvesniu. Iš tiesų, privačiai besiverčiantys advokatai gali už savo paslaugas reikalauti ir labai didelio apmokestinimo, nors kartais tai galbūt yra visiškai lengvas dalykas: tik paprastas susitikimas, konsultacija. Aišku, dažnai advokatams reikia dirbti ir kur kas sudėtingesnį darbą, aiškintis labai sudėtingose bylose, kažką ginti ir narplioti. Tačiau jų kontoros ne būtinai turi darbo laiką. Jeigu tai privatus advokatas, jis galbūt dirba tame biure vos kelias valandas per parą ir jam to pilnai užtenka.

Ryšių su visuomene įmonės biuras

Taip pat tokiose nuomojamose patalpose galėtų įsikurti ir didžiulė ryšių su visuomene agentūra, kurioje dirbtų daug žmonių. Čia darbo vietos sukuriamos ir redaktoriams, ir tekstų rašytojams, ir dizaineriams, ir programuotojams, ir daugybei projektų vadovų. Tokios darbo erdvės gali būti įvairios: mažesnės, didesnės, su atskiromis darbo vietomis ar bendromis. Dažniausiai su bendromis, kadangi nuolatos tarp žmonių reikia skirtingo susikalbėjimo.

Masažo salonas

Taip pat gera vieta darbui tai būtų ir masažuotojams. Privatūs masažuotojai gali išsinuomoti kabinetą ir kada nori ateiti į darbą. Tai kelia galbūt pavydą kai kuriems įmonių darbuotojams, kurie privalo nuolatos dirbti ir dirbti tikrai daug. Tačiau tai visgi yra darbas, už kurį jiems mokama, o tokie laisvai samdomi specialistai jiems gali kelti ne tik pavydą, bet ir būti teigiamais pavyzdžiais: tai parodo, ką galima daryti, norint, kad viskas būtų gerai. Tai įkvepia nebijoti imtis savo asmeninės veiklos.

Įrašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *