Įrengiame vaikų žaidimų aikštelę

Kokia yra Cedral dailylentes kaina, kaip manote? Kam apskristai tinka dailylentės? Ar mes žinome visus jų panaudojimo būdus, ar dažniau kliaunamės stereotipais? Pabandykime juos paneigti su Cedral, įrenginėjant vaikų žaidimų aikštelę.

Kiekviena spalvota lentelė

Vaikams labai svarbu spalvos. Tai rodo ir spalvotų vaikiškų knygelių paklausa. Vaikai juk nevarto nespalvotų laikraščių, jie mėgsta margas ir labai gražiai iliustruotas knygeles. Taip pat yra ir su visa aplinka. Kuo daugiau joje spalvų – tuo smagiau. Todėl, jeigu kažką statome iš dailylenčių, tai būtinai nepraleidžiame progos jas išmarginti, išspalvintigražiausiomis spalvomis. Lentelės yra toks pagrindas, kurį ir dažyti yra labai patogu. Galima kiekvieną lentelę dažyti vis kita spalva, galima tam tikromis dalimis viską paskirstyti. Kai statome vaikų žaidimų aikštelę, verta padaryti bent vieną ar kelis gražius spalvotus namelius. Jie mums leis džiaugtis tikrai puikia vaikų nuotaikai. Spalvoti nameliai kiekvienam vaikui bus patys gražiausi, daug gražesni negu tie, kurie bus kažkokie rudi, nenudažyti, paprastos medienos. Jeigu sugebėsite tinkamai ir stilingai parinkti spalvas, tai tokie statiniai patiks ne tik jūsų vaikams, bet ir apskritai galės gražiai papuošti visą aplinką, kurioje tokie objektai atsidurs.

Pastatai ir karstynės

Aišku, kad vien spalvomis vaikų nepradžiuginsi. Jeigu įrenginėjate vaikams žaidimų aikštelę, vis tiek pirma galvokite apie juos. Na ir kas, kad jūs norite, kad jūsų sodybą išrinktų metų sodyba ir tai, ką turite kieme būtų pripažinta gražiausiu dalyku. Tai nebus efektyvu. Vaikai nesidžiaugs, jeigu viską darysite tik pagal save. Tad jums visada teks ieškoti optimaliausio varianto. Tokio, kuris ir jums puoštų akį, ir vaikams patiktų. O vaikus nudžiuginti visada galima panašiai tais pačiais dalykais. Pavyzdžiui, galima padaryti kopėčias ir karstynes. Keletą turnikų, supuokles, smėlio dėžę. Įkasti padangas, per kurias būtų galima šokinėti. Visi tokie dalykai visada leidžia vaikams pasijausti smagiai ir džiugiai, jie žaidžia, įsivaizduoja savo pasaulius, galvoja, kad yra kosminiame laive ar šiaip kokioje pilyje. Tai nekaltivaikiškai žaidimai, kurių didžiausia dalis atsiranda naudojant fantaziją. Tačiau jai sužadinti visada geriausia padaryti ir kažką papildomo – padaryti tos pilies ar automobilio imitaciją, princesės sosto imitaciją ar kažką kito, kas vaikui tikrai labai patiktų. Pasirūpinkite savo vaikų žaidimais ir jie jums atsilygins ramiu miegu naktį, kai atsiguls į lovą pavargę po smagių žaidimų lauke.

Įrašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *