Išskirtinės atostogos

Planuojate išskirtines atostogas su draugų būriu, tačiau vis dar nežinote kokioje šalyje kas praleisti? O kodėl rinktis vieną šalį, kai vietoj lėktuvo bilietų galite naudotis autobuso nuoma ir pasidaryti nepamirštamą kelionę po Europą su draugais privačiai išsinuomotame autobuse, kuris bus tik vienas iš nepamirštamos kelionės aspektų. Jei svarstote apie kainą, nesijaudinkite, nes nuomojantis autobusą su draugų būriu kelionė neikainuos brangiau nei lėktuvių bilietai. Nežinote kokias šalis aplankyti, koks turėtų būti jūsų kelionės tikslas? Mąstykite kūrybiškai.

Maksimalizmas kelionėje

Be abejo, kelionės į kurortines šalis vasarą su galimybe pailsėti viešbutyje ir pagulėti, geriant kokteilį prie baseino yra puikios atostogos. Tačiau atsiminkite, kad esate jauni ir reikėtų savo jaunystę išnaudoti kur kas aktyviau, nes vėliau galite ir pavėluoti. Ar tikrai nenorėtumėte iškeisti gulto prie baseino į įvairias šalis, gerą kompaniją, daug naujų pamatytų vietų, kasdienį tikrąjį kitos šalies gyvenimą bei puikiai praleistą laiką kelionės metu privačiame autobuse, kuriame nereikės kentėti verkiančių vaikų, nemalonaus kvapo žmonių ar kitų trikdžių.

Jei nežinote kur keliauti, nusistatykite kelionės tikslą. Kelionės tikslas nebūtinai yra priklausomas nuo šalies. Sugalvokite ką jūs norite aplankyti. Galbūt geriausius Europos vakarėlius naktį, galbūt norite keliauti ir įveikti įdomiausius maršrutus su baidarėmis, galbūt jus domina kalnai, o gal norite aplankyti muziejus? Nusistatę tikslą ką turėsite nuveikti kiekvienoje šalyje galite susirasti informaciją kurios šalys geriausiai išpildytų kelionės tikslą, todėl galėsite lengvai susidaryti maršrutą patys.

Kelionei autobuso nuoma bus pats geriausias pasirinkimas, nei keliavimas lėktuvu, traukiniu ar automobiliu. Kelionė autobusu jums suteikia galimybę turėti privačią erdvę su savo draugais, kur galėsite kartu žaisti stalo žaidimus, bendrauti ar net švęsti. Kelionė automobiliu vieną iš jūsų įpareigoja stresui ir atsakomybei svetimoje šalyje, o keliaujant lėktuvu ar traukiniu prarandate privatumą ir kelionė gali tapti ypatingai nemaloni, jei pašonėje verks vaikas ar bus kitokie trikdžiai. Kelionė autobusu jūsų įspūdingoje vasaroje gali būti kaip vienas svarbiausių akcentų.

Būkite maksimalistai ir pasiimkite viską, ką duoda gyvenimas – keliaukite, aplankykite daugiau nei vieną šalį, išnaudokite savo energiją – dieną pažinkite miestus, sustokite kiekviename mieste, kuris pasižymi kokiu nors išskirtinumu, plaukite baidarėmis, lipkite į kalnus, o vakare stipriai švęskite kartu su vietiniais ir jūsų vasara bus kur kas įspūdingesnė nei poilsis prie baseino. Tokią kelionė garantuoja nuotykius ir prisiminimus visam gyvenimui.

Autobusiuko nuoma

Prisijunkite prie diskusijos

Komentarų: 1

  1. Aš irgi už tai, jog keliautumėme kuo daugiau ir aplankytumėme naujas, mus džiuginančias vietas ir tam nebūtinai reikia vykti į užsienį. Labai puikiai atostogas ar savaitgalį galima praleisti Lietuvoje. Pavyzdžiui, man visuomet buvo įdomi Kuršių nerija, kurioje niekada neteko lankytis. Tikrai pasakiškas vaizdas, labai džiaugiuosi aplankiusi.

Įrašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *