Turėti telefonų dėklai

Sakoma, kad telefonų dėklai ne tik saugo telefoną, bet ir atspindi mūsų asmenybę. Juk mes patys išsirenkame, kokįdėkliuką turėsime, arba, jeigu kas nors padovanoja – nusprendžiame, ar jį naudosime, ar ne. Ten, kur vyksta Sony telefonų supirkimas, dažniausiai galima nusipirkti ir telefono dėklą. Štai kokių telefonų dėklų yra turėję įvairūs žmonės, ir ką tie dėklai sako apie pačius žmones.

Juodas odinis dėklas

Margarita sako, kad jos juodas odinis dėklas atspindi jos pačios charakterį. Moteris mėgsta rinktis juodą odinę galanteriją, yra ištikima klasikai. Todėl turi ir juodas odines rankines, ir juodinius batus, žinoma, ir diržai visada atitinka šias kategorijas. „Man patinka patikimi dalykai. Niekada neperku skudurų po kelis litus ar eurus iš dėvėtų daiktų parduotuvių. Nemėgstu pigios ir nekokybiškos produkcijos. Vadovaujuosi principu, jog šykštus moka du kartus. Net nesinori pagalvoti apie pigaus šlamšto pirkimą ir tai, kaip paskui reikėtų su tuo pigiu daiktu vargti, kai jis sugestų. Dėl to ir telefonų dėklai, manau, turi būti patikimi. Juk tai tikrai labai svarbus dalykas, kuris iš mūsų norėtų sudaužyti telefoną? Juk visi apsauginiai dalykai, kokius juos kada benaudotume, turi būti tvirti ir gerai saugantys. Taip pat ir telefono dėkliukas yra ne kažkokia parodija, jis turi būti tvirtas, viduje su paminkštinimu, iš išorės patrauklus, elegantiškas ir neperšlampantis. Tik su tokiu jausiesi solidžiai. Mėgstu ilgalaikius ir apgalvotus sprendimus, nes jie galiausiai priveda prie naudos“, – sako ji.

Žaismingas dėkliukas

Viktoro žaismingas dėkliukas, pagamintas iš minkšto žaislo. „Jį man padovanojo mergina ir manau, kad kiekvienas, kuris pamato tą telefono dėklą, puikiai supranta, kad ne pats tokį išsirinkau. Bet mūsų meilė man ir asocijuojasi su kažkokiu mielu gyvūnėliu. Taigi, viskas labai gerai gaunasi. Dėkliukas tiesiog yra priminimas apie ją, o šiaip jis ir savo funkciją atlieka. Kelis kartus buvau numetęs telefoną ant kieto pagrindo, laimei, buvo tas dėkliukas, jis viską apsaugojo, ir likau labai laimingas, kad jį turėjau“, – sako jis.

Pigiausias dėklas

Agnė sako, kad pirko pigiausią telefono dėklą, nes planuoja jį turėti trumpai. „Greitai gausiu dovanų kitą, gerą telefoną, jam ir dėklo reikės naujo. Tad kol kas nesinori kišti pinigų į tai, kam dar nesu pasiryžus, kas yra tik laikina. Toks ir mano charakteris – nemėgstu susitelkti į ilgalaikius dalykus“, – sako ji.

Įrašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *