Ką pasirinkta avalynė išduoda apie Jus?

Nereikia net priminti, kad apranga daug ką pasako apie mūsų gyvenimo būdą, charakterį, pomėgius ir požiūrį į aplinką. Žinoma, vien pažvelgus į žmogų ar jo kojas slapčiausių jo širdies kertelių nesužinosime, tačiau tam tikras savybes nustatyti galima. Nustebsite kokias.

Aukštakulniai

Aukštakulniai zieminiai batai išduoda, kad jų savininkė nori gana plačiai ir prabangiai gyventi. Ambicijos ne nusikaltimas, o gyvenimo variklis. Aukstakulniai internetu įsigyti rodo tokios moters aukštai keliamą kartelę tiek sau, tiek savo aplinkai. Ji gabi, tačiau jai kaip oro reikia šalia savęs valdingo ir drąsaus vyro.

Lygiapadžiai

Zieminiai batai internetu lygiu padu signalizuoja, kad prieš Jus stovi labai praktiška asmenybė. Tokie zieminiai batai paprastai būna avimi labai energingų moterų, kurioms svarbu nuveikti daug darbų, ir pageidautina, vienu metu. Jos negali sėdėti rankas sudėjusios, o turi nuolat suktis įvykių epicentre. Lygiapadžiai pigus batai internetu moterims – bus tokios ryškios asmenybės pirmas pasirinkimas.

Karinio tipo batai

Pusbačiai arba karinio tipo zieminiai batai yra pasitikinčių savimi asmenybių pasirinkimas. Jeigu pastebėjote tokią drąsią moterį, būkite tikri, prieš Jus žmogus, kuris ruošiasi pagauti sėkmės paukštę. Tačiau tai nėra greitai sprendimus priimanti moteris. Tarkim, perkami zieminiai batai internetu gali tapti jos kelių dienų sprendimo objektu. Jai batai internetu yra toks pats svarbus pasirinkimas, kaip namo pirkimas. Ši savybė išduoda jos smulkmeniškumą ir pedantiškumą.

Sportiniai batai

Iš sportinių batelių niekaip išlipti negali savanaudiška asmenybė, kuri nėra linkusi padlaižauti kitų nuomonei. Šios moters zieminiai batai internetu taip pat bus sportinių batų tipo. Tokia moteris, greičiausiai, išsikels sau tikslus ir jų sieks bet kokia kaina. Beje, sportbačiai internetu bus moters, vertinančios draugystę pasirinkimas.

Šiuo metu itin išpopuliarėjo slip on batai, t.y. laisvalaikio bateliai su platformomis. Tai lyg tarpinė pozicija tarp sportinių batų ir avalynės su aukštakulniais. Juos pasirinkusios moterys yra švelnios ir romantiškos.

Priežiūra ir spalva

Svarbu atkreipti dėmesį į tai, kiek pastangų dedama batų priežiūrai. Batai internetu moterims, batai internetu vyrams gali būti ir pigus batai internetu, bet jeigu jie bus neprižiūrimi, greičiausiai, prieš Jus žmogus, kuris nekreipia dėmesio į detales, galbūt serga depresija arba negerbia aplinkos.

Daug apie asmenybę pasako tai kokios spalvos pasirenkami zieminiai batai internetu. Iš esmės taisyklė tik viena – kuo ryškesni batai, tuo energingesnio ir valdingesnio charakterio žmogus, kuris jais avi. Batai deichmann ir batai internetu pardavinėjami įvairių spalvų ir stilių.

Įrašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *