Plastikinės durys – saugūs ir jaukūs namai

Sparčiai populiarėjančios plastikinės durys vertinamos dėl itin patrauklios kainos ir lengvos priežiūros. Ilgą laiką biure ar komercinėse patalpose montuotos konstrukcijos vis dažniau sutinkamos ir nuosavuose namuose ar butuose. Pirkėjai teigia, kad tai tvirtos, šiltos ir saugios durys, išsiskiriančios unikaliu dizainu ir universalumu. Svarbiausia – bendrauti su patikimu durų gamintoju ir pardavėju, kuris užtikrins profesionalų darbą ir ilgaamžę kokybę.

Plastikinių durų privalumai

Šiuolaikinės plastikinės durys – tai patikima investicija, garantuojanti aukštus sandarumo ir stabilumo rodiklius, atitinkanti pirkėjų keliamus estetikos ir gyvenimo komforto reikalavimus. Vienas svarbiausių minėtųjų konstrukcijų privalumų – lengva priežiūra, nereikalaujanti nei dažnų valymo darbų, nei specialių valiklių. Plastikas ilgus metus išsaugo pirminę savo išvaizdą.

Modernaus plastiko durys yra šiltos ir ekologiškos. Jų gamybai nenaudojamas švinas. Patvarios ir tvirtos konstrukcijos užtikrina ilgaamžį durų naudojimą, patikrintos profilių sistemos atitinka durims keliamus techninius šilumos ir garso izoliacijos reikalavimus. Plati dizaino, spalvų ir stilių pasiūla realizuos individualaus stiliaus kriterijus, derės prie interjero ir eksterjero sprendimų. Priklausomai nuo pageidavimų, pirkėjams siūlomos tiek lauko, tiek vidaus konstrukcijos, tvirtos durys balkonui ir šiuolaikinės stumdomos sistemos, suteikiančios daugiau lengvumo ir erdvės pojūčio.

Plastikinių durų saugumas

Ilgą laiką visuomenėje sklandė gandai, tvirtinantys, kad plastiko konstrukcijos negali užtikrinti saugumo, tačiau naujausios gamybos technologijos leido pasiūlyti duris, kurios ne tik kur kas geriau sulaiko šilumą ir izoliuoja triukšmą, bet ir atitinka tarptautinius saugumo standartus. Durų paviršius yra atsparus temperatūrų pokyčiams, smūgiams, drėgmei, saulės spinduliams ir cheminiam poveikiui. Tai inovatyvus ir šiuolaikiškas pasirinkimas moderniems ir stilingiems namams. Maksimaliam saugumui užtikrinti, būtina pagalvoti apie padidinto saugumo spynas ir rankenas. Primename, kad namų raktų negalima nešioti matomoje vietoje, taip pat – palikti draugams ar pažįstamiems.

Rinkitės plastikinių durų profesionalus

Kad plastikinės durys atitiktų joms keliamus kokybės ir saugumo reikalavimus, būtina rinktis patikimą ir rinkoje vertinamą pardavėją, kuris dirba su išskirtinai aukštos kokybės medžiagomis, suteikia garantijas ir atlieka durų montavimo paslaugas. UAB Aveplast garsėja išskirtiniu dėmesiu klientams, individualių poreikių realizacija, patikimomis ir saugiomis plastiko konstrukcijomis. „TIKS langai“ siūlo vidaus ir lauko duris, išskirtinio dizaino durų konstrukcijas. Ilgametę patirtį turintys specialistai atsakys į visus jūsų klausimus ir padės priimti optimaliausią variantą konkrečiu atveju.

Įrašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *