Ką rengtis pavasarį?

Atėjus pavasariui, kai tik staiga atšyla oras, norime rengtis gražiais ir lengvais drabužiais. Tampa aktualios pavasarinės striukės šalikėliai, avalynė. Tiek vyrai, tiek ir moterys dabar nori būti stilingi ir jaustis patogiai vilkint drabužius ir avint avalynę. Kas svarbu, kad komfortas ir stilius būtų suderinami?

Striukės pavasariuiAtšilus orams norisi kuo greičiau išlįsti iš šiltų batų ir paltų ar striukių. Vis dėl to, pavasaris labai permainingas, todėl dažnai tenka turėti tokius tarpinius drabužius, kurie skirti Lietuvai būdingam pavasariui. Pradėkime nuo avalynės. Pavasarį taip gera įsiauti į lengvučius batelius. Norint jaustis komfortiškai, reikėtų rinktis natūralios odos avalynę. Pavasariui siūloma moterims įsigyti nebūtinai juodus batus, nors jie labai lengvai derinami, bet pabandykite šiltesniems orams pasirinkti ką nors kitokio, kas atgaivins jūsų garderobą, pavyzdžiui, raudonus ar margus batus. Vyrams galima rinktis tamsiai mėlynus ar rudus batus. Kitas svarbus pavasario pirkinys – lengvi drabužiai. Vyrams prireiks plonų megztinių, kelnių ir palaidinių, o moterims kelnių, sijonų, suknelių, palaidinių ir megztinių. Audiniai tinkami ploni, pavyzdžiui, pasiūti iš medvilnės ar viskozės. Spalvos pavasariui gali būti nenuobodžios, o ryškios. Puikiai atrodo gėlėti marškiniai ar palaidinės. Gėlėti ar margi raštai madingi ne tik moterų garderobe, bet ir vyrų, tad drąsiai eksperimentuokite. Moterims būtinas aksesuaras – šalikėlis. Jis turi būti lengvas ir tinkamos spalvos, kuri derinama prie pagrindinės aprangos. Jei jums nesiseka suderinti spalvų, tai rinkitės šviesių spalvų derinius.

Vienas iš svarbiausių pavasario pirkinių – striukė. Tiek vyrų, tiek ir moterų garderobe striukė užima svarbią vietą. Jų dabar yra pačių įvairiausių, tad rinktis rasite iš ko. Siūlomos pavasarinės striukės dabar pasižymi tuo, kad yra skirtos dėvėti šiltu oru, tačiau saugo nuo vėjo, kuris pavasariais itin būdingas mūsų klimato zonoje. Priklausomai nuo figūros tipo ir norimo modelio, galima rinktis ilgas ar trumpas striukes, o rankovių ilgis gali būti nuo mums įprastų ilgų iki trijų ketvirčių. Spalvos pavasariui turėtų būti šviesios, ryškios ar pastelinės, tačiau reikėtų vengti juodos ar rudos spalvų, nes jos priduos jūsų stiliui niūrumo.

Pavasario mados kiekvienais metais kinta, tačiau esminės drabužių ir avalynės tendencijos nekinta, todėl visuomet pirmenybę teikite praktiškumui, o tik po to madai. Būtinai turėkite savo spintoje ploną striukę, patogias kelnes ir kokybiškus batus. Tai daiktai be kurių sunku įsivaizduoti pavasario garderobą.

Įrašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *