Mamos šiltnamyje

Mamos šiltnamiui pastatyti ir įrengti buvo panaudotas polikarbonatas. Ne kartą visi ginčijomės ir tarėmės, ir svarstėme, kas ten turėtų būti daroma, kokias medžiagas geriausia naudoti. Seneliai laikėsi senovinių įsitikinimų ir ragino dėti lankus, o ant jų užtiesti celofaną. Tačiau tėvai ir mes, jaunesnioji karta, kalbėjome apie kokias nors praktiškesnes, daugiau funkcijų ir ilgalaikiškumo užtikrinančias medžiagas. Taip buvo prieita išvada, kad šiltnamio statybai bus naudojamas polikarbonatas. Jis užtikrins pačias geriausias šiltnamio sąlygas.

Sudirbau žemę

Visų pirma, kai jau turėjome pastatytą šiltnamį, reikėjo sudirbti žemę. Kaip keista, tuo metu pagalvojau. Ar nors vienas kaimynas pagalvotų, kad dirbdama programuotoja, aš per valandą uždirbu 50 eurų? Tikrai to šiuo metu niekas negalėtų įtarti, mąsčiau. Ir tai buvo visiška tiesa, nes kas gi būtų pagalvoję, kad aš galiu šiuo metu tiek uždirbti. Taigi, aš žemę sudirbau kažkaip labai lengvai, nesunkiai, ir man buvo tikrai labai gerai, kad pavyko tą padaryti taip efektyviai. Tačiau, nepatikėsite, kokias priemones naudojau. Nors pačioms šiltnamio statyboms buvo naudojamos tokios pažangios priemonės kaip polikarbonatas, tačiau būtent šiltnamio žemės įdirbimui reikėjo pasitelkti kone pačias primityviausias priemones. Spėkite, kas ėjo į šiltnamį su kapliu kaip neandartalietis? Atspėjote, tai buvau aš.

Kadangi šiuose namuose, kur neseniai persikėlė mama, dar nebuvo pakankamai nupirkta įrankių, tai reikėjo pasitenkinti tais, kokių buvo. Dėl to, kad buvo savaitgalis, o aš kaip tik per jį atvažiavau padirbėti, tai nebuvo kur nusipirkti kitų įrankių. Na, bet juk viskas gerai, visiems kartais taip pasitaiko, kad tenka linksmintis su pačiais paprasčiausiais įrankiais. Taigi, su kauptuku sukapojau visas tas švendres, ten ilgiausiai augusias ir styrojusias. Tada su kastuvu sukasiau žemę. Galiausiai su šake ją išpurenau ir į kibirą susirinkau visas šaknis. Su grėbliu suformavau gražias lysves. Štai jums ir puikus šiltnamis, dirva paruošta.

Pjoviau vaisius

Kadangi mano įdirbis ir panaudotos statybose pačios geriausios medžiagos, tokios kaip polikarbonatas, užtikrino tikrai geras sąlygas šiltnamiui ir daržovėms klestėti, tai ir derlių nuimti buvo tikrai labai smagu. Pirmiausiai išdygo ridikėliai, kurie, kiek atsimenu, visada būna vieni pirmųjų. Po jų atsekė ir salotos, dėl kurių šiek tiek neramu buvo, kadangi šiose vietose būdavo labai daug sraigių ir man atrodė, kad jos gali nugraužti visą mano derlių. Galiausiai išdygo ir krapai.

Įrašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *