Mikroautobusų nuoma Lietuvoje

Lietuvoje vis populiarėjanti automobilių nuoma tampa ypatingai funkcionali vasaros laikotarpiu, kai viešasis transportas nebepatenkina poreikių ir norisi kuo greičiau ir patogiau nusigauti į reikiamą vietą, ypatingai, jei planuojate keliauti ne vieni. Vasarą tampa aktuali ne tik lengvųjų automobilių nuoma, bet ir didesnių mašinų, mat šeimos, neturinčios automobilio arba turinčios labai nedidelį ir nepraktišką transporto priemonę, nori iškeliauti pailsėti į gamtą, todėl nakvynės gamtoje su vaikais reikalauja daug daitkų, o dažnai patys vaikai nori pasikviesti ir savo draugus ar kitus giminaičius. Todėl šiandien nutarėme apžvelgti mikroautobusų nuomos funkcionalumą Lietuvoje.

Galimybės ir kainos

Šiandien egzistuoja ne tik trumpalaikė mikroautobusų nuoma, tačiau ir ilgalaikė. Tai reiškia, kad drąsiai galima išsinuomoti mikroautobusą daugiau nei vienai parai. Tai itin aktualu šeimoms ir draugų būriams, norintiems ilgesnį laiką vasaros metu praleisti gamtoje.

Priešingai nei automobilių nuoma, mikroautobusų nuomos paslaugomis taip pat dažnai linkę naudotis įvairios įmonės ar mažos žmonių bendruomenės. Todėl dažnai nuomojantis mikroautobusą galite sulaukti ir vairuotojo paslaugų pasiūlymo. Tai ypatingai patogu tiems, kurie neplanuoja vairuoti patys, pavyzdžiui vaikų darželiams ar panašiai.

Mikroautobusų nuomos paslaugos suteikia paslaugas daugiau nei 30 dienų, todėl išsinuomoję šią transporto priemonę galite keliauti į užsienį. Dažnai žmonės galvoja, kad norint vairuoti mikroautobusą reikia turėti aukštesnę nei B vairavimo kategoriją, tačiau tai yra mitas. Kiekvienu aštuonviečiu autobusu turi teisę važiuoti žmogus, turintis B kategoriją.

Optimali mikroaubuso nuomos kaina yra nuo 55 iki 150 eurų. Kaina priklauso nuo tokių faktorių, kaip mikroautobuso modelis ir pagaminimo metai, vietų skaičius, bagažo skaičius, pavarų dėžė bei kitų komfortabilumo funkcijų, kaip pilnai lankstomos sėdynės, autopilotas, durys iš abiejų pusių ar ypatingai funkcionalūs kondicionieriai, kurie be galo svarbūs šiltuoju metų laiku.

Visą laiką kalbėjome apie standartinius šešiaviečius ar aštunviečius mikroautobusus, tačiau esti ir 16-19 vietų mikroautobusų, kuriuos taip pat galima išsinuomuoti. Jie reikalauja aukštesnės nei B kategorijos, tačiau juos galima nuomotis ir su vairuotojo paslaugomis. Tai populiarus pasirinkimas įvairioms šventėms, mokykloms, šiek tiek didesnių įmonių išvykoms.

Įrašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *