Nerūdijantis plienas – tvirčiausias metalas

Nerūdijantis plienas yra naudojamas indų, stalo įrankių, peilių ir, žinoma, statybinių priemonių gamyboje. Kada dirbama su stipriomis cheminėmis medžiagomis, maisto pramonėje, farmacijoje ir kitose didelio atsparumo aukštai temperatūrai, drėgmei ir skirtingiems mechaniniams procesams reikalaujančiose srityse – nerūdijančio plieno gaminiai yra nepamainomi.

Nerūdijantis plienas – ilgaamžis metalas

UAB BIZEA yra jau ne vienerius, o daugiau nei dešimtį metų Lietuvoje veikianti bendrovė, atstovaujanti garsiausius Vokietijos ir Lenkijos gamintojų vardus, specialiszuojasi produkcijoje, susijusioje su sujungimo technika ir technologijomis, prekiauja pneumatiniais ir dujiniais kalimo įtaisais, pjovimo įrengimais, siūlo pagalbą, remontą gamybos automatizavimo procesuose, siūlo daugiametę produkcijos garantiją. Bendrovė siūlo itin didelį nerūdijančio plieno gaminių pasirinkimą. Kadangi nerūdijantis plienas yra ilgaamžis ir iš jo pagamintas produktas gali tarnauti ne vienerius metus, puikiai sąveikauti su kitomis medžiagomis bei vandeniu. Kuo daugiau plieno gamyboje naudojama anglies, tuo iš jo pagamintas daiktas tvirtesnis. Apskritai, gamyboje gali būti išskiriamos kelios plieno markės, priklausančios nuo to, kokiais elemantais plienas yra papildytas. O minėti elementai nulemia tokias savybes kaip atsparumas ugniai, karščiui, korozijai, kietumas bei lankstumas. Norint, kad plieno gaminys būtų itin kokybiškas, svarbu jį papildyti tokiais elementais kaip anglis, azotas, titanas, varis ir kiti. Būtent todėl plienas pasitelkiamas stalų, plautuvių, įvairiausių vežimėlių gamyboje. Viena iš priežasčių,kodėl gerai apdorotas ir tinkamai padengtas plienas yra naudojamas darbui su maistu – jo nekenksmingumas. Nerūdijantis plienas dažnai parduodamas lydiniais, tokiais kaip nerūdijančio plienao lakštai, vazdžiai, armatūra, strypai, juostos, kampuočiai ir t.t.

Metalo apdirbimo procesai

Bet koks metalo apdirbimas nėra lengvas procesas. Nesvarbu, koks metalas tai būtų – plienas ar bet kuri kitas metalas, bet kokie darbai su ypač kieta ir tvirta medžiaga reikalauja specialios įrangos, tokios kaip metalo karpymo, lankstymo, šlifavimo ir kitokios staklės. Lakštinio metalu profesionaliu apdirbimu užsiima įmonė Politeca, kurios teikiamos paslaugos apima metalo karpymą, lankstymą, valcavimą, perforavimą, gręžimą bei šlifavimą. Jeigu neturite tam tinkančios įrangos, o, pavyzdžiui, įsigiję tam tikrą interjero detalęm metalinę konstrukciją, negalite jos pritaikyti, nes apsirikote atlikdami produkto išmatavimus, palikite detalės apdirbimui įmonei įmonei Politeca. Bendrovė puikiai susidoroja ir su tokiomis užduotimis, kaip tam tikro metalo pluošto suformavimas. Pavyzdžiui, klientui specialistams atnešus netgi labai kieto metalo, tokio kaip plienas, pluoštą ir paprašius iš jo suformuoti norimą formą, Politeca specialistai yra pasiruošę tai padaryti ypač kokybiškai. Tais atvejais, kai užsakymai tokios didelės apimties, kad gaminamos statulos, skulptūros, didžiulės metalinės konstrukcijos, bendrovės Politeca specialistai atvyksta ir padaro visus reikiamus išmatavimus, įvertina, kokios metalo apdirbimo staklės turės būti naudojams. Štai, pavyzdžiui, Elena visą gyvenimą dirbo profesionalia virtuvės šefe ir į įmonę Politeca kreipėsi su prašymu paaštrinti juos profesionalių peilių rirnkinį. Moteris ieškojo specialistų, kam patikėti šį ypač atsakingą darbą, kadangi peiliai naudojami daugybę metų jau buvo gerokai suplonėję, todėl jų apdirbimas negalėjo dar labiau suploninti geležtės. Specialistai savo darbą atliko puikiai, kokybiškai, atsižvelgdami į visas higienos sąlygas, reikalingas laikytis dirbant su maisto pramonėje naudojamais produktais. Štai Edvinas į bendrovę kreipėsi atlikdamas vieną savo studijų projektą. Jam reikėjo pagalbos suvirinant stambias metalo konstrukcijas, iš kurių jis turėjo sukonstruoti modernų architektūrinį statinį. Bendrovės specialistai ne tik suvorino konstrukcijas, bet ir pagelbėjo su architektūrinio kūrinio pervežimu. Taigi, bendrovės UAB BIZEA parduodami nerūdijančio plieno gaminiai yra itin aukštos kokybės, o įmonės Politeca paslaugos padės jums pasiekti puikių rezultatų prireikus apdirbti bet kokį metalą.

Įrašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *