Prekių pristatymo būdai perkant internetu

Norėdami pirkti interneto parduotuvėje 1a.lt, tikriausiai galvosite, o kaip ir kada gausite savo prekes? Iš tiesų, interneto parduotuvės sudaro kur kas palankesnes galimybes gauti savo prekes, negu jas perkant fizinėse parduotuvėse. Yra įvairūs prekių pristatymo ar atsiėmimo būdai, ir jūs visada galite išsirinkti tą, kuris atrodo patraukliausias.

Atsiimti 1a biure

Dažniausiai visos didžiulės interneto parduotuvės suteikia galimybę prekes atsiimti jų biure. Kuo ši galimybė patraukli? Paprasčiausiai tuo, kad taip atsiimant prekes, dažniausiai nereikia mokėti už jų pristatymą. Kodėl nereikia? Nes niekas nieko nepristato, ir nereikia tokiai paslaugai leisti pinigų. Juk logistika, transportas, kuras, kurjerio darbas – viskas kainuoja. Tad, jeigu jums patiems yra patogu pasiimti prekes iš 1a.lt, galite tą padaryti. Taip sutaupysite iki poros eurų.

Pristatyti adresu

Patogu užsisakyti prekes, kad šios būtų pristatomos jums tiesiai į namus ar biurą, kai jos yra gana didelės. Didelių gabaritų prekes visuomet sunku gabenti, tad jūs galite pagaliau būti tuo žmogumi, kuris pats nesikankins nešdamas į trečią aukštą spintą, ar bandydamas prisirišti šaldytuvą ant mašinos stogo. Tokias prekes už tam tikrą mokestį parduotuvė gali pristatyti jums. Tai nekainuos labai daug, tačiau kainuos daugiau negu standartinis pristatymas. Visgi, tas komfortas gauti prekę į namus ir nevargti su jos didelio svorio parsivežimu, gali būti vertas pristatymo kainos. Svarbu paminėti, kad interneto parduotuvės iš pristatymo paslaugų paprastai neuždirba, uždirba tik iš pardavimo. Tam, kad klientas pirktų prekes, interneto parduotuvė visada yra suinteresuota viską padaryti kuo patogiau, paprasčiau. Taigi, ir sudaryti patogias bei nebrangias sąlygas gauti užsisakytą prekę.

Pristatyti į atsiėmimo punktą

Dabar vienas populiariausių prekių gauti prekes – jas užsisakyti į tam tikrus paštomatus. Šie gali būti Lexpress arba Omniva. Paprastai yra ir standartinis mokestis už tokį pristatymą. Kuo jis patrauklus? Jūs galite pasirinkti tą prekių atsiėmimo punktą, kuris yra jums arčiausiai namų, darbo, parduotuvės ar kitos vietos, kuri jums nuolat pakeliui. Eidami ten savo įprastais tikslais, galite pasiimti prekę. Panašiai būdavo galima daryti ir atsiimant ją iš pašto skyriaus, esančio prie namų, deja, su paštu būdavo daug nepatogumų. Visada tekdavo stovėti eilėse, pardavėja labai lėtai sukdavosi, siūlydavo pirkti pėdkelnes, ir, kas blogiausia, paštas po darbo nedirbdavo, taigi, reikėdavo spėti nueiti pasiimti. Paštomatai dirba visą parą ir ten nėra jokių eilių, tik savitarna.

Prisijunkite prie diskusijos

Komentarų: 1

Įrašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *