Ruloninė veja – vargas nuo jūsų pečių

Pavasarį pradedant augti ir žaliuoti žolei visi apsidžiaugiame, kad jau greitai galėsime palepinti savo pėdas gaiviu pasivaikščiojimu po švelnę veją ar rytais užuosti malonų nupjautos žolės kvapą. Ypač džiaugiasi tie, kurie gyvena nuosavuose namuose ir turi didžiulį kiemą, kuriame kasdien gali džiaugtis žolės gaivumu. Deja, ne visiems taip puikiai pasiseka ir kai kurie kiemai dar neturi tankios vejos, o kiti dėl savo dirvožėmio – niekada tokios ir neturės, tad būtent tokiems žmonėms rulonine veja šiandien yra puikus išsigelbėjimas.

Ilgalaikis rezultatas be didelių pastangų

Dažnai pasistačius naujus namus galutinis ir sunkiausias darbas – vejos auginimas. Tanki ir graži veja kiekvienam kiemui suteikia gyvybės bei šilumos, tačiau ji reikalauja be galo daug kantrybės ir laiko. Veją auginti galima tik šiltuoju metų laiku, kai taip norisi nerūpestingai atsigulti ant žolės ir stebėti danguje plaukiančius debesis. Deja, naujakūriams toks džiaugsmas tenka kur kas vėliau. Pirmuosius metus rezultatas dar gali netenkinti ir nežinia kiek dar laiko reikės laukti tos tobulos vejos. Kitiems, turėti vešlią veją tiesiog neįmanoma, mat jos augimas taip pat priklauso ne tik nuo saulės šilumos ar dirvožemio kokybės.

Šiandien rekomenduojame mesti į šoną kantrybės reikalaujančius vejos želdinimo darbus ir užsisakyti rulonine veja. Tai natūrali, tanki veja, kurią jums atveš ir paruoš specialistai už prieinamą kainą, o jums teliks džiaugtis žole po kojomis ir visą vasarą skirti poilsiui ir laisvalaikiui. Žinoma, ruloninės vejos kaina bus didesnė nei paties darbo, tačiau sutaupysite daugiau savo laiko ir rezultatas liks visam laikui. Ištiesus ruloninę veją jums tereikės porą savaičių ją gausiai laistyti bei keletą kartų patręšti – tai indėlis ateičiai, kad žolė gerai priaugtų. Tai nedidelis indėlis, lyginant su vejos auginimu metus ar du, kai kasdien esate įpareigotas laukti rezultatų vis dedant darbą ir pastangas. Didžiausias darbas, norint įsigyti ruloninę veją, tai pasiruošimas jos klojimui. Reikia gerai paruošti gruntą taip, kad derlingo dirvožemiol sluoksnis nebūtų mažiau 10 centimetrų, tik tokiu atveju veja gražiai ir tolygiai priaugs.

Įrašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *