Spausdinimas ant drobės ir rinkos naujovės

Kas yra spausdinimas ant drobės?

DrobėsSpausdinimas ant drobės – tai skaitmeninis spausdinimo procesas, kurio metu gaminami didelio formato sienų meno atspaudai ant specialiai paruošto audinio. Tada atspausdintas vaizdas ištempiamas ant medinio arba metalinio rėmo. Spausdinimo ant drobės privalumas yra tas, kad fotografams suteikiama galimybė iš mėgstamų nuotraukų sukurti vizualiai įspūdingus meno kūrinius. Atspausdintus vaizdus taip pat galima paversti iš 2D į 3D ir eksponuoti visiškai nauju ir įdomiu būdu. Dar vienas spausdinimo ant drobės privalumas yra tas, kad tai patvari medžiaga. Priešingai nei popierius, drobė laikui bėgant negelsta ir neblunka, be to, yra itin tvirta, todėl idealiai tinka didelio judrumo patalpoms. drobės | Drobių Namai – pasirinkimai visiems.

Drobės tipai: kurios geriausiai tinka nuotraukoms spausdinti?

Be akivaizdžių tekstūros skirtumų, pasirinkta drobės rūšis taip pat turės įtakos bendrai galutinio gaminio išvaizdai ir įspūdžiui. Pagrindiniai drobės tipai yra šie: – Medvilnė – tinka ryškioms spalvoms ir kontrastingoms nuotraukoms – Linas – žinomas dėl savo subtilios išvaizdos ir tekstūros, todėl idealiai tinka pastelinėms spalvoms ir nuotraukoms su daug spalvų – drobė – tankiai austas vienspalvis audinys, idealiai tinkantis ryškioms ir aiškioms nuotraukoms – Audinys – vienspalvis audinys, tinkantis ryškioms spalvoms ir kontrastingiems vaizdams Pasirinkimas, ant kurio tipo drobės spausdinti, priklausys nuo to, kokį vaizdą norite išgauti. Pavyzdžiui, jei planuojate eksponuoti peizažų, krioklių ar miesto peizažų nuotraukas, idealiai tiks lygi drobė. Taip yra todėl, kad ji suteikia vaizdui aiškią, švarią apdailą, išryškinančią paties vaizdo spalvą ir tekstūrą. Jei planuojate rodyti stambių gėlių ar portretų nuotraukas, geriausiai tiktų drobė su subtiliu pynimu. Taip yra todėl, kad ji geriausiai tinka pastelinėms spalvoms ir vaizdams su daug spalvų.

Kur spausdinti ant drobės?

Kadangi jie gaminami kilpiniu aparatu, didelio formato sienų meno atspaudai, kuriuos sukursite ant drobės, spausdinami laukdami. Todėl per porą valandų galite įeiti ir išeiti iš parduotuvės su gatavu gaminiu. Tai reiškia, kad apsilankymui vietinėje spaustuvėje galite pasirinkti jums tinkamą laiką. Pavyzdžiui, galite apsilankyti per pietų pertrauką arba po darbo. Daugumos spaustuvių standartinis darbo laikas yra 9 val. ryto, tačiau skirtingose parduotuvėse jis gali skirtis. Todėl būtinai paskambinkite iš anksto ir pasitikslinkite. spausdinimas ant drobės | Drobiunamai.lt – visa, ko tau reikia jaukiems namams.

Kaip spausdinti nuotraukas ant drobės?

Jei nusprendėte spausdinti nuotraukas ant drobės, prieš pradėdami turite žinoti keletą dalykų. Pirmiausia turėsite pasirinkti nuotraukas, kurios tinka spausdinti dideliu masteliu. Nors galima naudoti mažesnius vaizdus, geriausius rezultatus pasieksite spausdindami didesnius. Taip pat turėsite įsitikinti, kad vaizdų matmenys yra tinkami spausdinti ant drobės. Pavyzdžiui, jei planuojate spausdinti 10 x 10 colių dydžio nuotrauką, tuomet vaizdas turės būti ne mažesnis kaip 20 x 20 colių.

Įrašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *