Statybos ir remonto darbų specialistai

Remontas- procesas, kurį turi bent kas penkerius metus atlikti kiekvienas. Nesvarbu, ar remonto darbai atliekami įsigius seną namą ar butą, kurį norisi pritaikyti savo poreikiams, taip pat nusidėvėjus senajam būstui, norint pakeisti interjero dizainą, sienų spalfas, grindinį ar kitas detales. Šiandien pakalbėsim apie vieną kompetetingą remonto paslaugas teikiančią įmonę Pleista.

MB Pleista – Remonto ir statybos darbai

Mažoji bendrija Pleista veikia jau ne vienerius metus ir per šį laiką susikrovė nemažą patirtį ir klientų pasitikėjimą. Pagrindinės bendrovės teikiamos paslaugos – karkasinių namų projektavimas bei statyba. Be šios paslaugos Mažoji bendrija Pleista siūlo statybos, bendrastatybos ir remonto darbus, užsiima projektavimo darbais bei dizaino darbais, pasirūpina leidimais statybai bei jau pastatyto namo prodavimu, gamina bei montuoja metalines konstrukcijas, už gerą kainą gamina metalines tvoras, vartus, turėklus ir kitką. Pagrindinė bendrovės veikla – karkasinių namų statyba šiandien ypač išpopuliarėjusi paslauga. Kodėl? Karkasiniai namai greitai pastatomi, jų statyba nesudėtinga, o be viso to – pasaulyje tai labai ištobulintas statybos būdas. Tokiems namams gali būti taikomas įvairaus tipo išorės ir vidaus dizainas. Tiesa, nors tokio statybos būdo dizainas nėra toks ilgaamžis kaip, pavyzdžiui, mūrinių namų, tačiau tokius namus lengviau perstatyti, o ir statyba jų pigesnė. Mažoji bendrija Pleista atlieka butų, individualių namų bei gamybinių patalpų projektavimą bei statybos darbus. Kompetetingi darbininkai ir meistrai užtikrina kokybiškai ir atsakingai atliekamus darbus bei puikų rezultatą. Didelią patirtį statybos srityje turintys darbininkai ir darbų vadovai garantuoja krupštumą, kiekvieno žingsnio suderinimą su užsakovais. Įmonė atlieka apšiltinimo, pamatų liejimo, pertvarų, interjero įrengimo darbus. Ruošiant projektą, pirmiausia įvertinami kliento poreikiai, tiksliai įvertinamos galimybėss. Kaip ten bebūtų, akivaizdu, kad statybos ir remonto darbai, kuriuos atlieka ne pats užsakovas, o pateikia tai gaminti kompetetingai įmonei, reikalauja daug mažiau laiko kaštų, apsaugo nuo galimų klaidų ir suteikia galimybę visada konsultuotis su specialistais. Kadangi įmonei labai svarbu geri atsiliepimai ir kokybė, ji samdo tik kompetetingus darbuotojus, turinčius tinkamą išsilavinimą, solidžią patirtį, puikių teorinių bei praktinių žinių, todėl garantuojami puikūs rezultatai, tiek atliekant kompleksinius, tiek specializuotus darbus. Mažajai bendrijai Pleista galite patikėti plataus profilio vidaus ir išorės apdailos, remonto, stogo dengimo, jo remonto darbus. Nusprendus atlikti buto remontą ar individualaus namo remontą visada pravartu ne tik pasikliauti savo žiniomis, bet ir konsultuotis su specialistais, kurie gali padėti kokybiškai paskirstyti darbus ir tinkamai paskirstyti kaštus. Internetinėje bendrovės Pleista svetainėje išsamiai aprašytos visos paslaugos, supažindinama su atliktais darbais, pateikiamos pavyzdžių nuotraukos, visi reikiami kontaktai. Atlikus statybos darbus garantuojamas statybiniu atlieku isvezimas Vilniuje ar kitame mieste. Be viso to, čia galite pasisemti idėjų, sužinoti daugiau apie darbų specifiką ir terminus.

Puikūs atsiliepimai apie mažąją bendriją Pleista

Mažąją bendriją Pleista Arvydas iš Vilniaus rajono pradžioje samdėsi statydamas karkasinį namą. Įmonė parengė puikų projektą ir visus žinsnius atliko nepriekaištingai. Po kelerių metų įmonė vėl buvo kviečiama į pagalbą, kad būtų atlikti vidaus interjero remonto darbai, pakeistas grindinys. „Esu patenkintas karkasiniu namu- šiltumu, jaukumu ir ekonomiškumu jie tikrai nesiskiria nuo tvirčiausių mūrinių variantų, o ir ramonto darbus bendrovė Pleista atlieka nepriekaištingai“- geriausių atsiliepimų apie rangovų darbus negaili Arvydas iš Vilniaus rajono. Pleistos dėka vyras turi nepriekaištingo grožio namą, sklypą, puikiai įrengtą interjerą ir eksterjerą.

Įrašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *