Artėjant vasarai dairomės į turizmo prekes

Nors iki vasaros dar šiek tiek likę, bet jau nuo sausio imame svajoti, ką veiksime vasarą, ir be galo jos laukti. Parduotuvėje https://www.b-a.eu/ galima įsigyti įvairių turizmo prekių, kurios jums padės praskaidrinti ne vieną vasaros dieną, leis turiningai leisti laiką.

Turistiniai kilimėliai

Kaip atrodo brangiausias turistinis kilimėlis iš b-a parduotuvės? Pasirodo, jis nekainuoja tiek jau daug – kaina siekia apie 60 eurų. Tai kilimėlis Pinguin Nomad 50. Šis kilimėlis ypatingas, nes jis labai šiltas, minkštas, turi specialų paviršių, kuris pasižymi izoliacinėmis savybėmis, taigi, su tokiu kilimėliu galima eiti į bet kokį žygį. Beje, perkantiems kilimėlį iškart priklauso ir kilimėlio taisymo rinkinys, taip pat plastikinis kaištukas bei maišas kilimėliui. Tokį kilimėlį patogu pasitiesti palapinėje ar tiesiog miegant po atviru dangumi. Tuo tarpu, pigiausi kilimėliai gali kainuoti vos apie 10 eurų, ar akcijų metu mažiau. Taigi, jeigu planuojate turistauti vasarą – įsigykite naują kilimėlį ir vasaros laukti bus smagiau. Jie gali būti suvyniojami į ruloną arba sulankstomi į lagamino pobūdžio formą. Todėl juos patogu gabentis kartu su visu kitu bagažu. Būtinai pravers stovyklaujant, plaukiant ilgesnį žygį baidarėmis ar leidžiant laiką muzikos festivaliuose.

Turistiniai indai

Tai dalykas, apie kurį pagalvojame paskutinę minutę. Jau į mašiną viskas sukrauti, kaip ir būtų galima važiuoti, bet prisimeni, kad dar nepasiėmei indų. Ir tenka susidėti savo didįjį puodą (nieko tokio, kad apsvils ant laužo…), didelius vienas į kitą netelpančius indus ir kone visą servisą tam, kad galėtume papietauti gamtoje. O kodėl gi šią vasarą neįsigijus tikrai patogių, kompaktiškų ir mitybai gamtoje pritaikytų turistinių indų? Turėtumėte tai ilgam, nereikėtų temptis pusės virtuvės savo bagažinėje. Galite įsigyti turistinių indų rinkinį Light my fire. Jie patogūs, itin tinkantys gaminti ir valgyti gamtoje, jie neteršia gamtos, indus galima naudoti ir su ugnimi, be to, kai kurie išlaiko šilumą savyje. Gertuvė su diržu Rucanor bus labai patogi aktyviai judant gamtoje ir nenorint visos naštos turėti ant pečių. Tarkime važiuojant dviračiu, nereikėtų sustoti ir nusiimti kuprinės, arba plaukiant baidare. Galima būtų gertuvę tiesiai iš diržo išsitraukti. Specialus stalo įrankių rinkinys King Camp kainuoja vos apie 10 eurų, yra labai kompaktiškas, turi patogų dėklą ir jame yra viskas, ko reikia valgant gamtoje. Tad metas jį įsigyti ir nuo šiol į žygius nebesinešti savo Džeko skerdiko virtuvinio peilio bei didžiausio šaukšto iš namų. Įvairūs termosiniai indai – labai reikalingi gamtoje. Galėsite susidėti šiltą arba šaltą maistą į šilumą izoliuojančias dėžutes, susipilti į termosus. Pravers karštą dieną norint susimesti šaltus dalykus, ir šaltą žiemą norint pasišildyti šiltu maistu bei skysčiu.

Turistiniai baldai

Patikėkite, stovyklauti važiuoti kur kas smagiau, turint stovyklavimo baldų. Jie pasižymi kompaktiškumu, lengvumu, dažniausiai yra sulankstomi. Tad juos patogu gabenti į bet kurį kampelį. Tai įvairios sulankstomos kėdės, gultai, stalai, savaime prisipučiantys čiužiniai. Kai kurie baldai gali turėti primontuotą skėtį nuo saulės.

Įrašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *