Kaip kokybiški įrankiai keičia darbų produktyvumą?

Jei planuojate statybų ar renovacijos darbus, norite atlikti namų ūkio užduotis ar sutaisyti sugedusią techniką, jums reikės profesionalios įrangos ir žinomo gamintojo įrankių. Vienas populiariausių sprendimų Lietuvoje – MAKITA įrankiai, garsėjantys optimaliu kainos ir kokybės santykiu. Profesionali technika pritaikoma daugeliui skirtingų užduočių.

MAKITA – įrankių gamybos lyderė

MAKITA – japonų kompanija, kurios specializacija – rankinių įrankių gamyba. Šiuo metu kompanija gali pasiūlyti apie 2000 skirtingų modelių benzininių ir elektrinių įrankių, platų priedų asortimentą. 1915 metais įkurta bendrovė visų pirma buvo orientuota į elektrinių variklių gamybą ir taisymą. 1958 m. buvo pagamintas pirmasis MAKITA elektrinis rankinis instrumentas – pirmasis pasaulyje elektrinis oblius. Praėjus kiek daugiau nei dešimtmečiui, MAKITA pagamino ir pirmąjį pasaulyje akumuliatorinį gręžtuvą. 1978 m. bendrovė pristatė pirmąjį gręžtuvą su NiCd baterijomis, po kelių metų – pneumatinį vinių kaliklį. Prasidėjus šeštajam dešimtmečiui bendrovė pirmoji panaudojo naujo tipo variklį be šepetėlio, dėl kurio įrankiai tapo dar lengviau ir paprasčiau naudojami. Šiandien bendrovė yra pelniusi patikimo partnerio vardą, firma turi 19 atstovybių Japonijoje ir 39 atstovybes užsienyje. Bendrovė garsėja universaliais įrankiais, suktuvais, gręžtuvais, diskiniais pjūklais, kampiniais šlifuokliais, staklėmis. Nuolatos vykdomi bandymai ir įrankių priežiūra leidžia orientuotis į aukštus rezultatus, užtikrina patikimą ir ilgalaikę technikos eksploataciją.

Kodėl kokybė turi laimėti prieš kainą?

Kokybiški darbo įrankiai palengvina kasdienius darbus, garantuoja darbų produktyvumą ir aukštus rezultatus. Nauja, žinomo vardo technika pasižymi ergonomišku dizainu, rūpinasi dirbančiojo saugumu, mažina nelaimingų atsitikimų riziką. Svarbiausias technikos privalumas yra patikimos, patikrintos ir ilgaamžės gamybinės medžiagos, pritaikytos darbui sudėtingomis sąlygomis ir didelėms apkrovoms. Deja, prasto vardo arba nežinomi įrankiai negali užtikrinti nei ilgalaikės eksploatacijos, nei produktyvių rezultatų. Be to, tokia technika greičiau genda, todėl pareikalauja dažnesnių remonto darbų arba įrangos keitimo. Tai reiškia, kad taupydami ir pirkdami nežinomo vardo įrangą rizikuojate – gali būti, kad išleisti pinigai netrukus pareikalaus dvigubai didesnių išlaidų.

Įvertinkite pardavėjo siūlomą asortimentą

Praktika rodo, kad siekiant apgauti naivius pirkėjus, prekyboje pasirodo daugybę žinomo vardo įrankių perdirbinių. Deja, tokia technika neatitinka jai keliamų kokybės reikalavimų, be to, dažnu atveju yra nesaugi ir netinkama naudojimui. Kad išvengtumėte bet kokių rūpesčių, rinkitės patikimą pardavėją, kurio prekių katalogas atitiks individualius jūsų lūkesčius, t. y. rekomenduojame vengti pardavėjų, siūlančių vos kelias skirtingas prekes. Šios srities profesionalai paprastai turi ilgametę sėkmingą darbo patirtį ir gali pasiūlyti itin platų prekių asortimentą. Taip būsite tikri, kad dirbate ne tik su profesionalia žinomo gamintojo technika, bet ir, esant būtinybei, jums bus suteikta visa reikiama pagalba, pvz., garantinis aptarnavimas.

Įrašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *