Diena su paspirtuku

Dirbdami sėdimą darbą mes nebūtinai kasdien turime būti tokie nejudrūs. Paspirtukai gali būti tos malonios judėjimo priemonės, kurios leis palakstyti po lauką greitai ir leidžiant sau pajausti lauko gaivą. Eksperimentas: Vaidos diena su paspirtuku.

Pasiruošimas iš anksto

Pirmiausia Vaidai buvo suteikti mokymai, kaip paspirtukai veikia, kaip su jais stabdyti ir važiuoti. Per porą valandų ji išmoko visų reikalingų važiavimo paspirtuku judesių ir galėjo važiuoti nenukrisdama. Iš tiesų, ji išmoko per pusvalandį, o po dviejų valandų jau buvo tikra ekspertė, tobulai mokanti kai kuriuos judesius. Taip pat davėme jam išsirinkti paspirtuką – ji pasirinko pusiau sportinio, pusiau miesto tipo. Matėsi, kad įtaką daro ir paspirtuko išvaizda, nes ji labiau norėjo balto, derančio prie jos viso stiliaus.

Kelionė į darbą

Nuo namų iki darbo Vaida dažniausiai važiuodavo automobiliu, nes ją paveždavo vyras. Tiesa, dėl to ji atsidurdavo darbe 20 minučių anksčiau ir laukdavo, kol bus atrakinta ir prasidės darbai. Dabar ji kėlėsi tokiu pačiu metu, kaip ir anksčiau, ir iš namų išvažiavo tuo pačiu metu, kaip ir vyras, nes jai kelionė užtruks ilgiau, ir ji į darbą atvyks tiesiog tuo pačiu metu. Vaida atvažiavo smagiai, per daug nelėkdama, klausydama muzikos.

Darbas sandėlyje

Kadangi ji dirba dideliame sandėlyje, paspirtukas čia itin naudingas. Ji nėra krovikė, kuri tampytų kažkokius svorius, jai prireikia judėti tarp lentynų, norint kažką suskaičiuoti, surašyti. Tad keliauti su paspirtuku jai buvo ir labai linksma, ir tai didino darbo našumą. „Be to, jaučiausi tokia tarsi išskirtinė. Visi vaikšto lėtai, kai kas jau nuo ryto pavargę, susiraukę. O aš kaip mažas vaikas lakstau po sandėlį paspirtuku, nes toks mano darbas. Nuostabu. Ir šypsena iki ausų užauga, ir pajudu, ir darbas daug greičiau nudirbtas“, – sako Vaida.

Kelionė atgal

Ji pripažįsta, kad dar daugiau privalumų atsirado paspirtuku keliaujant namo. Anksčiau ją iš darbo paimdavo vyras arba ji važiuodavo viešuoju transportu. Tačiau dabar buvo galima tiesiog pradėti lakstyti paspirtuku, ir tai buvo kažkas tokio, kas kelia džiaugsmą. Smagioji dalis buvo vakarinio kamščio išvengimas. Rytais ji ir taip į darbą keliaudavo tuo metu, kai nėra kamščio, o dabar paspirtukas jai leido greitai važiuoti šaligatviais ir aplenkti visus kamščius. Tad ir namo ji grįžo anksčiau negu paprastai.

Įrašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *