Jaukiausias pasaulyje miegamasis

Iš ko susideda jaukumas, kaip atrodo jaukūs miegamojo baldai? Tai klausimai, kurie galėtų jums rūpėti, jeigu norite turėti tikrai jaukų miegamąjį. Jame net ir spintos gali atrodyti jaukiai. Jeigu jūsų tikslas sukurti būtent jaukų miegamąjį, štai jums keletas patarimų.

Minkšti baldai

Žinoma, miegamojo baldai turi savo hierarchiją. Pirmoje vietoje, pats svarbiausias baldas – lova. Ji čia ir yra karalienė. Taiki, ji tikrai bus minkšta, nes tai iš esmės minkštas baldas. Tačiau tam, kad tas įspūdis liktų, dar galite užtiesti jaukų, minkštą, švelnų kašmyro arba aksomo užtiesalą. Dar galima padėti ir taburetę, apmuštą minkšta bei jaukia medžiaga. Ir daugiau pagalvoti baldų, kurie galėtų būti minkšti.

Kailiai vietoje kilimų

Pati jaukiausia medžiaga visada yra kailis. Net jeigu esate prieš natūralaus kailio naudojimą, galite savo miegamajame įkurdinti netikrus kailius. Bus puiku, jeigu jie atsiras vietoje ant grindų gulinčio kilimo. Tada visada atrodys, kad čia šilta, gera ir smagu.

Šilta šviesa

Šilta šviesa – vienas pagrindinių jaukumo elementų. Mes visada žiūrime į šiltą šviesą, net jeigu pirmame plane būna šalta. Tačiau tai yra mūsų instinktai. Kas kurią šiltą šviesą? Tikra liepsna (galbūt židinys), taip pat žibintai, pridengti raudona ar kita medžiaga. Šilta spalva turi raudonos atspalvį, taigi, ji gali būti geltona, morkinė, raudona. Tuo tarpu, šalta spalva yra mėlyna, balta, žalia. Tokių spalvų nereikia, nes atrodys taip pat jauku kaip Antarktidoje. Dažydami kambario sienas irgi rinkitės šiltus atspalvius, jeigu norite maksimalaus jaukumo.

Žaislai ir mielos dekoracijos

Tam, kad sukurtumėte nepakartojamą įspūdį, verta namuose turėti tikrai gražių žaislų. Gal net teks šiek tiek apvogti savo vaikus ir iš jų pasiskolint mieliausią meškiuką, nes būtent jis sukurs čia tiek daug jaukumo, kurio taip norisi miegamajame. Jeigu pavyko labai gerai suderinti visas spalvas, dar galite ir pastatyti augalą vazone. Jis jums sukurs deguonies atsargas, kurias iškvėpuosite per naktį.

Šviesūs baldai

Balta ir labai šviesi spalva atspindi daugiausiai šviesos, taigi, kambarys tampa šviesesnis. O tada toje šviesoje gimsta ir jaukumas. Žinoma, reikia ir kažkokių kontrastų, negali visos spintos ir lovos būti tik iš baltos medienos, reikia galbūt kažkur ir tamsių atspalvių, kad nebūtų tuštuma lyg ligoninėje. Tačiau iš esmės, jeigu nepaliksite per daug tamsių spalvų, tuomet kambarys nepaskęs į nejaukią tamsą ir turėsite tikrą jaukumą.

Įrašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *