Kaip pasiruošti nešant skalbinius į savitarnos skalbyklą Vilniuje?

Kartais sunku patikėti, kad buities darbai, kurie, atrodo, yra atliekami tik namuose, gali tapti viešai prieinama paslauga, padedančia žmonėms išsivaduoti iš rutinos ir nuolatinio laiko gaišimo mėginant palaikyti švarą ir tvarką. Viena jų – savitarnos skalbykla Vilniuje, kuri leidžia sostinės gyventojams pabėgti nuo kalno per savaitę susikaupusių skalbinių, sekmadienių, pašvęstų drabužių džiaustymui, lyginimui ir skalbimo mašinos ūžimui, ar senos, prastai veikiančios ir daug energijos išteklių reikalaujančios skalbyklės, gadinančios skalbinių kokybę. Savitarnos skalbykla – Londris – dirba kasdien, 24 val. per parą, todėl savo spintos turinio atnaujinimu ar patalynės keitimu pasirūpinsite bet kuriuo pageidaujamu metu. Žinoma, prieš nešant skalbinius į savitarnos skalbyklą, reikia pasiruošti – taip visas procesas vyks dar greičiau ir patogiau. Kaip tai padaryti?

Surūšiuoti skalbinius

Bet kuri savitarnos skalbykla Vilniuje turi naują techniką, o čia esančių skalbyklių funkcionalumas labai skirtingas ir pritaikytas įvairioms skalbinių rūšims. Tad jei norite palengvinti sau darbą, galite iš anksto surūšiuoti skalbinius taip, kaip ketinate juos skalbti. Nepamirškite, kad spalvoti ir balti drabužiai turi būti atskirti, chalatai ir rankšluosčiai – taip pat. Atskiros kategorijos nusipelnė ir patalynės komplektai, lovos užtiesalai.

Atsisiųsti programėlę

Jei manote, kad savitarnos skalbykla Vilniuje – tai mažas rūsys, kuriame ūžia šimtai skalbimo mašinų, smarkiai klystate. Tai modernus paslaugų tiekėjas, siūlantis ne tik erdvias ir šviesias patalpas, bet ir tikrą naujieną – mobilią aplikaciją, kuria galite valdyti savo skalbimus. Jei savitarnos skalbykloje ketinate lankytis pirmą kartą, būtinai atsisiųskite šią programėlę. Kodėl verta? Nes ja galėsite atsiskaityti už paslaugą, todėl nereikės krapštyti kišenių ir ieškoti smulkių pinigų. Taip pat galėsite iš anksto rezervuoti skalbimo mašinas ir skalbimo laiką. Na, o šauniausia tai, jog bet kuri savitarnos skalbykla Vilniuje suteikia nemokamą internetą. Kol jūsų skalbiniai suksis mašinose, jūs galėsite apžvelgti naujienas, bendrauti su draugas ar net tvarkyti verslo reikalus. Tai ypač patogu skubantiems ir norintiems vienu metu išlošti kuo daugiau laiko.

Įrašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *