Kiek kainuoja internetinės parduotuvės kūrimas?

Pasaulį sukausčius pandemijai, internetinis verslas šovė į dar nematytas aukštumas. Ir net dabar, kai visi ribojimai, rodos, jau liko praeityje, elektroninių parduotuvių pardavimai nestoja nei dieną, nei naktį. Dėl to daugelį verslų domina internetinės parduotuvės kūrimas – tai būdas turėti papildomą pelningą pardavimo kanalą. Panagrinėkime, kiek investicijų reikia norint pradėti prekiauti internetu.

Nuo ko priklauso internetinės parduotuvės kaina?

Internetinės parduotuvės kainą lemia daugybė dalykų, kurie iš esmės priklauso nuo reikalavimų. Kitaip sakant, kuo daugiau reikalavimų, tuo brangiau kainuos svetainė. Vis dėlto net ir paprastos internetinės parduotuvės kūrimas apima šiuos būtinuosius darbus: dizainą, turinio valdymo sistemą, SEO, atsiskaitymų ir siuntų integracijas.

Žinoma, kai reikia visą sistemą kurti iš naujo, tai trunka daugybę laiko ir reikalauja daug darbo. Pigesnė ir greitesnė alternatyva – šabloninių elektroninių parduotuvių naudojimas arba elektroninės parduotuvės nuoma.

Šabloninės elektroninės parduotuvės

Tokio tipo internetinės parduotuvės kūrimas dažniausiai yra paremtas įvairių šablonų naudojimu. Visų pirma, naudojama atviro kodo turinio valdymo sistema, kuri susiejama su tam tikru dizainu. Toks dizainas nėra unikalus ir iš esmės nėra keičiamas – galima tik pritaikyti jį parduotuvės funkcionalumui, pakeisti spalvas ir pan.

Šis pasirinkimas kainuoja pigiau, nei kurti visiškai naują internetinę parduotuvę, tačiau taip pat nėra pats pigiausias sprendimas. Be to, kartais tokios parduotuvės neatitinka verslo poreikių, nes yra ribotos. Be to, ir vartotojams jos gali nekelti pasitikėjimo, nes pasižymi labai panašia išvaizda. Antra vertus, net ir naudojant šablonus reikės integracijų bei kitų smulkmenų, tad visos internetinės parduotuvės kūrimas trunka nuo poros savaičių iki kelių mėnesių, priklausomai nuo pasirinkto paslaugos teikėjo ir jo užimtumo.

Internetinės parduotuvių nuoma

Laikas – pinigai, tai žino kiekvienas verslininkas. Tad jei reikia pradėti prekiauti kuo greičiau, o galimybių investuoti daug nėra, geriausias sprendimas yra elektroninės parduotuvės nuoma. Tokiu atveju mokėsite tam tikrą nedidelį mėnesinį mokestį ir iš karto gausite sukurtą platformą prekybai – reikės tik susikelti savo prekes ir jų informaciją.

Kaip veikia internetinės parduotuvės nuoma? Tai naudojimui visiškai paruoštas universalaus sprendimas, kuris turi visus prekybai įvairiais daiktais ar / ir paslaugomis reikalingus funkcionalumus. Tokios internetinės parduotuvės kūrimas užtrunka išties ilgai, tačiau paslaugos teikėjas visus darbus jau seniai nudirbo už jus, tad telieka kelti savo informaciją ir pradėti prekiauti.

Patogu tai, kad tokios parduotuvės yra sukurtos galvojant apie verslo poreikius ir remiantis patirtimi. Čia apgalvotos visos smulkmenos, tad nuomojant parduotuvę nereikės sukti galvos dėl SEO, mokėjimų integracijų ar paštomatų pridėjimo. Tai puikus pasirinkimas greitam startui, o vėliau, jei norėsite, tokią parduotuvę galima ir įsigyti, ir susieti su nauju visiškai unikaliu dizaino sprendimu.

Įrašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *