Lemtingos klaidos, įrenginėjant virtuvę

Protingai parinkta ir užsakyta virtuvės baldų gamyba Kaune niekada nepakiš kojos ir neprivers kažką blogo tai virtuvei padaryti, neprivels klaidų elementarių interjere. Tačiau, jeigu manote, kad baldai Kaune gali būti savamoksliškai padaryti, klystate. Visada geriau kreiptis į profesionalius gamintojus arba baldus užsakinėti iš patikrintų interjero salonų. Virtuvė – erdvė, kurioje mes praleidžiame itin daug laiko, dėl to ji mums svarbi. Dėl to mes paprastai norime, kad joje būtų tikrai geri baldai, kad joje viskas būtų suplanuota taip, kad būtų be galo patogu, ir visi galėtume joje patogiai, greitai, maloniai pasigaminti valgyti ir galbūt net ten pavalgyti, arba eiti valgyti į kitą kambarį. Tačiau kartais, nors kataloge kažkokia virtuvė ir atrodo gražiai, ji nebūtinai tiks tai erdvei, kurioje jūs norite šį kambarį įrengti. Kartais geriausia išeitis yra būtent jums sukurti ir pritaikyti baldai Kaune. Būtent jums viskas sukurta ir suplanuota taip, kad galėtumėte gyventi ir jaustis tikrai labai patogiai. Taigi, jeigu norite, kad virtuvės baldai Kaune jums tikrai puikiai dirbtų savo darbą, rekomenduojama susipažinti su pagrindinėmis interjero virtuvėje klaidomis, ir jų nekartoti. Elementarūs dalykai gali priversti jus nusivilti savo virtuve, jeigu kartosite kažkokias kitų žmonių virtuvėje jau pergyventas klaidas.

Spintelė virš kriauklės ar viryklės

Viena iš klaidų, verčiančių žmones vėliau prakeikti savo virtuvę, tai netinkamai užkabintos spintelės viršutinėje baldų eilėje. Koks pavojus čia tyko? Jeigu virš kriauklės kabo itin masyvi spintelė, gali būti, kad jums bus nepatogu plauti indus. Turėsite pritūpti ir maksimaliai ištiesti rankas, kad pataikytumėte į tą „tarpą“, esantį tarp spintelės ir kriauklės. Todėl virš kriauklės geriausia visada kabinti prie sienos itin prigludusią, siaurą spintelę, o joje laikyti lėkštes.

Netinkama eilės tvarka

Dar žmonės labai kenčia, kai baldus virtuvėje išrikiuoja kokia nors netinkam eilės tvarka. Pavyzdžiui, viename gale yra vieni gaminimui skirti baldai, kitame – kiti, kažkur kampe už viryklės kriauklė, ir pan. Visas baldų išplanavimas virtuvėje turi būti labai logiškas, turite galvoti, ką po ko paprastai virtuvėje darote, ir tai jums leis nuspėti, ką ir kaip ten galite išdėlioti, kad vėliau nesigailėtumėte.

Per daug audinių

Nepamirškime, kad virtuvė visgi yra gaminimo erdvė. Todėl čia būna drėgna, čia būna šlapia, čia yra kvapai. Verta dėl to viską, kas yra audiniai, keisti kuo nors kitu. Vietoje užuolaidų kabinti žaliuzę ir t. t.

Įrašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *