Masažinių baseinų pasiūla: rinkitės kokybę ir ilgaamžiškumą

Dar visai neseniai masaziniai baseinai buvo siejami su išskirtine prabanga ir pavydėtina gyvenimo kokybe. Laikams pasikeitus, o įrangai vis labiau pingant, SPA malonumai tapo prieinami namų sąlygomis. Tiesa, ieškantiems optimaliausio sprendimo, būtina racionaliai įvertinti masažinio baseino įrengimo ir priežiūros išlaidas, t. y. apskaičiuoti, ar baseino naudojimas tikrai atsipirks. Iš kitos pusės, turite nepamiršti, kad investuojate į savo sveikatą ir gerovę – vandens masažas ramina raumenis, gerina kraujotaką ir stiprina imunitetą.

Ką vadiname masažiniu baseinu ir kas lemia jo kainą?

Masažinis baseinas (masažinė vonia) nuo įprastos maudynių vietos skiriasi tuo, kad be įprastos įrangos čia yra moderni oro ir vandens purkštukų sistema, kuri masažuoja pageidaujamas kūno vietas. Vandens purkštukai purškia suspaustą vandenį, o baseino dugne įmontuoti oro purkštukai kuria malonias burbulų sroves, kylančias į viršų. Priklausomai nuo individualių pirkėjų pageidavimų, galima rinktis skirtingą srovės stiprumą ir masažo būdą. Funkcijos gali būti valdomos mechaniniu įrenginiu arba nuotoliniu pultu. Verta prisiminti, kad nuo masažinės sistemos ir purkštukų skaičiaus priklauso ir galutinė baseino kaina.

Masažinės įrangos tipai

Masažinės vonios gali būti kelių tipų. Paprastai išskiriamos terapinės masažinės vonios, asmeninio naudojimo vonios ir masažiniai baseinai. Terapinė įranga naudojama SPA salonuose ir gydymo įstaigose. Paprastai joms reikalinga specialisto priežiūra (siekiant užtikrinti gydytojo rekomendacijų laikymosi). Skiriamasis tokios vonios bruožas – atskiras masažo purkštukas, prijungtas prie lanksčios žarnos, kad specialistas galėtų masažuoti reikiamus kūno taškus. Asmeninio naudojimo masažinės vonios gali būti skirstomos pagal formą. Tam tikrais atvejais šios vonios gali būti komplektuojamos su dušo ar garo kabina. Šių vonių pasiūla tokia didelė, kad galima suskaičiuoji daugiau nei šimtą modelių. Konkretus pasirinkimas priklauso nuo individualių poreikių ir įrangai keliamų reikalavimų. Masažiniai baseinai gali būti įrengiami lauke arba viduje. Paprastai šie baseinai gali būti naudojami kaip įprasta maudynių vieta, kurioje yra speciali masažinė zona.

Rinkitės kokybę ir individualumą

Masažiniai baseinai ir vonios privalo atitikti aukštus kokybės reikalavimus, todėl didžiausią dėmesį skirkite kokybei. Jei maudynių vietą norite įrengti lauke, pasidomėkite, ar jūsų pasirinktos sistemos gali būti naudojamos šaltu oru. Bendraukite tik su patikimais baseinų pardavėjais ir gamintojais, kurie suteiks garantijas ir atsakys į jūsų klausimus. Būtina įvertinti ir baseino ar vonios formą bei dizaino sprendimus – maudynių zona turi būti ne tik patogi, bet ir stilinga, derėti prie gyvenamosios aplinkos. Nepamirškite pasidomėti masažo sistemomis ir rinktis konkrečiai jūsų poreikius atitinkančią įrangą, pvz., galbūt norite nugaros masažo, tačiau jus erzina sprando masažinės funkcijos.

Įrašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *